Електронний обмін ТТН від E-COM — оптимальне рішення для автоматизації логістичних процесів

Електронний обмін ТТН від E-COM — оптимальне рішення для автоматизації логістичних процесів

В логістичному процесі основним документом, який підтверджує факт поставки вантажу, є товарно-транспортна накладна, яка повинна бути підписана усіма учасниками вантажоперевезення у відповідності з укладеним договором перевезення. На підставі ТТН сторони проводять взаєморозрахунки за надані послуги з перевезення вантажів. Згідно норм чинного законодавства наявність товарно-транспортної накладної обов'язкове в пакеті документів, необхідних при перевезенні вантажу автомобільним транспортом, незалежно від форм власності учасників угоди. Саме тому втрата, псування та неповернення цього первинного документу автоматично тягне за собою значні фінансові та часові витрати, пов'язані з його відновленням та перепідписанням.

Запобігти та усунути ці ризики можливо лише одним способом — переведенням товарно-транспортної накладної в електронний вигляд. Обмін еТТН відбувається набагато швидше, що значно спрощує процеси вантажоперевезень. Відповідно до норм законів “Про електронний цифровий підпис” та “Про електронні документи та електронний документообіг” використання ЕЦП робить товарно-транспортну накладну юридично значимим документом. Електронна ТТН замінює ланцюжок паперових аналогів вантажосупроводжуючих документів, серед яких:

1) договір транспортування, підписаний двома сторонами;

2) заявка на транспортування, підписана двома сторонами;

3) товарно-транспортна накладна, підписана всіма учасниками вантажоперевезення;

4) пакет документів щодо взаєморозрахунків за транспортування згідно договору.

Компанія “Е-КОМ”, як провідний EDI-провайдер, розробила інноваційний сервіс електронних ТТН, який призначений автоматизувати ланцюжок поставок та вивести логістичну галузь в Україні на новий рівень. Робота з еТТН можлива як на web-платформі EXITE-EVOLUTION, так й інтегровано в будь-якій обліковій системі користувача (1C, Oracle, SAP, Microsoft Dynamics та інші).

Використовуючи е-документообіг у логістиці та еТТН, компанії отримують низку переваг:

- створення, підписання та обмін еТТН в електронній формі зі своїми партнерами;

- усунення ризиків неповернення, втрати, псування ТТН;

- використання хмарних архівів документів;

- зменшення трудовитрат на підготовку, погодження, пошук документів та обробку кореспонденції;

- зменшення помилок ручного вводу до 80%;

- можливість відслідковування руху вантажу в дорозі за допомогою транспортних статусів.

На сьогоднішній день багато великих компаній заявили про те, що готові впроваджувати електронні ТТН. На стадії тестування еТТН використовує інноваційний поштово-логістичний оператор Meest Express, який першим у своїй роботі впровадив E-DOC — сервіс електронного документообігу.

— Ми створюємо умови такого співробітництва, при якому нашим бізнес-партнерам максимально просто укладати договори, обмінюватись заключними документами та здавати електронну звітність в держоргани, і, в результаті, співпрацювати з нами. Це наш свідомий крок у напрямок комплексного підходу та сервісу обслуговування наших В2В-клієнтів. Зараз ми задаємо планку на ринку поштово-логістичних перевезень та впевнені, що цей шлях виведе нас на новий щабель розвитку, — коментує Орест Крохмальний, начальник управління зорганізації збуту та взаємодії з клієнтами.

Оптимізуйте логістичні процеси своєї компанії, переходьте на еТТН, скориставшись рішенням команди розробки E-COM!

Дізнайтесь більше про сервіс електронного обміну ТТН! Телефонуйте прямо зараз та отримайте безкоштовну консультацію!

+38 (044) 586-26-06


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Як побороти депресію за допомогою змін в інтер'єрі: 5 способів
Наступна новина Волинянину, який шпурнув ножем сусіда, оголосили підозру
Останні новини
Схожі новини

Публікації відсутні