«Голова Ради директорів Микола Агарков «втопить» Титанік під назвою «Сварог Вест Груп»?»

«Голова Ради директорів Микола Агарков «втопить» Титанік під назвою «Сварог Вест Груп»?»

 Корпорація «Сварог Вест Груп» - одна з найбільших аграрних компаній, яка відома своєю діяльністю не лише в Україні, але й далеко за її межами. Проте, після зміни керівництва, коли Раду директорів очолив Микола Агарков, все частіше нагадує «Титанік», який повільно, але впевнено йде на дно.

Першим сигналом неминучості краху є те, що в корпорації наразі відбуваються масові звільнення.

І тут варто задати собі питання: чи будуть йти звідти, де все так чудово та є перспектива розвитку? Звісно ж що ні.

У людей похитнулась віра в завтрашній день.

Цьогоріч вперше за 14 років перед першим вересня ми не отримали заробітну плату! Ми не знаємо за що зібрати дітей до школи, не вистачає навіть купити найлементарніше - зошити! - обурюються «старожили» корпорації - прості робітники, які працюють тут ще з моменту створення та про яких, вочевидь, новий голова не думає. - Ми не живемо, а просто виживаємо!..

До чого доведе корпорацію теперішній її керівник Микола Агарков, який нещодавно був змушений продати ПАТ «Шепетівський цукровий комбінат»? Адже раніше комбінат славився своїми потужностями та виробництвом цукру. Що стало причиною його занепаду? Чи не чекає корпорацію така ж сама доля під «мудрим» керівництвом Миколи Агаркова?

Адже першим у стадії повного закриття вже знаходиться ВАТ «Шепетівський завод культиваторів» - один із підрозділів корпорації «Сварог Вест Груп». А ще нещодавно - у 2016 завод активно розбудовувався та мав перспективи розвитку. Проте, наразі із 300 осіб, які там працювали, залишилися працювати лише 20.

 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Тренування у LEGION — гарне рішення зайняти дитину після школи
Наступна новина День знань - свято чи початок рутини? Думки лучан. ВІДЕО
Останні новини
Схожі новини

Публікації відсутні