Історико-архітектурний план Луцька чиновники обговорювали разом з громадою

Історико-архітектурний план Луцька чиновники обговорювали разом з громадою

У Луцьку на громадських слуханнях обговорювали історико-архітектурний план міста.

Під час дискусії, яка відбулася 3 серпня в Галереї Мистецтв, були присутні не тільки автори плану, архітектори, археологи і журналісти, а й представники громади міста.

Леонід Герасимюк, начальник управління містобудування та архітектури Луцької міської ради наголосив, що це надзвичайно важливий документ, затвердження якого призведе до абсолютної зміни життя міста і тоді можна буде працювати якісніше й на повну потужність. Це – абсолютно новий рівень розробки спеціалізованої містобудівної документації, наголосив чиновник і закликав громадськість активно брати участь в обговоренні генплану.

 Один з розробників плану Андрій Крупа представив аналіз ландшафту міста і територіальний та планувальний розвиток Луцька, видові розкриття пам’яток, наголосивши, що в місті буде створено 5 охоронних зон.

Не обійшлося і без суперечок. Краєзнавець Ігор Левчук  наголошував, що представлений план розроблявся винятково під забудовників і з бажанням приватизувати землю. Активіст, як завжди, вказав на дисгармонійну забудову в місті і відсутність будь-якої реакціїі з боку міської ради, і звичайно ж створювачів історико-архітектурного опорного плану міста.

Усі присутні запросили містян до співпраці, адже тільки лучани можуть точно знати про всі природні і архітектурні пам’ятки.

Сьогодні ж, вислухавши людей, які створювали і вносили зміни до історико-архітектурного плану міста Луцька і питання щодо його затвердження, дійшли висновку, що даний документ-план не допрацьований і потребує уточнень.

 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Гаряча вода у 33 і 40 мікрорайонах Луцька буде завтра
Наступна новина На каналізування Світязя виділили 11,4 млн. грн.
Останні новини
Схожі новини