Кадрові рішення медичної комісії

Кадрові рішення медичної комісії

Сьогодні засідала постійна комісія з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства. Депутати розглянули кілька кадрових питань.

Зокрема, рекомендовано звільнити Сергія Ляшенка з посади генерального директора Волинського обласного дитячого територіального медичного об'єднання у зв'язку з тим, що в нього завершується контракт 29 листопада. Нагадаємо, 4 листопада обласна рада оголосила конкурс на цю посаду, прийом заявок на який триватиме до 4 грудня.

Сергій Ляшенко був призначений генеральним директором в минулому році. про його роботу досить схвально відгукнулися депутати Вячеслав Рубльов та Олег Бегаль.

Наразі, Сергій Ляшенко, згідно з рекомендацією профільної комісії, виконуватиме обов'язки керівника закладу до завершення конкурсних процедур.

Заяву на звільнення за згодою сторін написав головний лікар КЗ "Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Олег Куц. Про це на засіданні комісії повідомила заступник керуючого-начальник відділу з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності Мирослава Якимчук.

Вона запропонувала комісії визначитися стосовно кандидатури, яка виконуватиме обов'язки керівника закладу з 8 грудня цього року. Пізніше головного лікаря також оберуть на конкурсі.

Секретар комісії Олег Бегаль припустив, що на керівника обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф було вчинено політичний тиск. Він також говорив про те, що Олег Куц приклав чимало зусиль для розвитку екстреної медицини на Волині, тому наш обласний заклад працює краще, ніж аналогічні в інших областях. Тим часом, начальник управління охорони здоров'я ОДА Ігор Ващенюк заявив, що йому нічого не відомо про мотивації звільнення пана Куца.

Депутати Володимир Кучер та Людмила Тимощук зауважили, що   заява на звільнення -- це особисте рішення пана Куца, на яке комісія не може мати впливу.

"Не знаю, про який політичний тиск веде мову пан Бегаль... Ми всі спостерігаємо сьогодні як виконавча влада здійснює тиск на місцеве самоврядування, а правоохоронні органи -- на бізнес. Обласна рада сприяла панові Куцу в роботі. Зокрема, ми вирішували питання про виділення приміщення, бюджетні асигнування на бензин та  ремонт автомобілів. Можливо, недобропорядні люди й втягували Олега Куца в політику. Лікар  має займатися лікуванням людей", - зауважив радник голови облради Вячеслав Рубльов.

Порадившись, члени комісії рекомендували звільнити Олега Куца з посади, а виконувати обов'язки головного лікаря закладу - доручити заступнику з медичної частини Валентині Ревусі.

Комісія прийняла рішення ще з двох кадрових питань. До завершення конкурсних процедур рекомендовано  покласти виконання обов'язків генерального директора обласного територіального медичного протитуберкульозного об'єднання на заступника з медичної частини Сергія Міщука. Нинішього гендиректора закладу Юрія Валецького рекомендовано звільнити з посади у зв'язку із завершенням терміну дії контракту. 

З посади головного лікаря Волинського обласного центру здоров'я рекомендовано звільнити Сергія Новосада. До завершення конкурсу на цю посаду рекомендовано призначити його т.в.о. головного лікаря цього ж закладу.


Читати далі


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина У луцькому «Кораблику» відбудеться вечірка «Десь по світу»
Наступна новина Син нардепа напав на магазин
Останні новини
Схожі новини

Публікації відсутні