Каста проводить конкурс для студентів-відеомейкерів: новий погляд на міста і виші

Каста проводить конкурс для студентів-відеомейкерів: новий погляд на міста і виші

Головний обов'язок студентів — не лише навчатися спеціальності та пізнавати ази обраної професії, а й по-новому дивитися на повсякденні речі.

У конкурсі від Каста студенти зніматимуть ролики про свої навчальні заклади або населені пункти. Щоб гідно нагородити переможців, компанія виділить 100 000 грн. на призовий фонд.  

СТУДЕНТСЬКІ КОНКУРСИ: КОНКУРС ВІД KASTA.UA

Короткий опис проекту: конкурс відеомейкерів серед студентів вишів та коледжів України, в рамках якого студенти мають зняти коротке (до 3–4 хвилин) відео.

Тема відео — «Мій виш та моє місто на мої очі». В рамках теми студенти мають зняти відео, в якому вони роблять відеопрезентацію про свій населений пункт (або про те, в якому проживають під час навчання) та внз (спільно з куратором від кафедри/вишів).

Відео має бути креативно інтегрованим проявом бренду Kasta без будь-яких комерційних закликів до дії/купівлі. Це може бути вплив технологій на можливість скорочення часу на покупки або, якщо це невелике місто, де немає ТРЦ, як Kasta допомагає вирішувати питання з модними рішеннями. Тут все залежить від фантазії та креативності студента та керівника.

Вибір переможців та оголошення результатів Конкурсу відбудеться 10 січня 2022 року. Конкурс проводиться на всій території України.

Інформування учасників про умови та результати Конкурсу проводитиметься шляхом оприлюднення інформації в мережі Інтернет за посиланням на videomakers.com.ua.

Питання проведення конкурсу слід надсилати на адресу [email protected] з темою листа «КОНКУРС вишів 2021».

Важливо наголосити, що з метою забезпечення рівних умов змагальності, учасниками можуть бути студенти та викладачі лише тих вищих навчальних закладів, які підтримали цей конкурс, тобто розмістили на своєму офіційному веб-сайті оголошення про його проведення (прес-реліз) та склад команд учасників , які мають намір взяти участь у конкурсі.

Оголошення про склад команд учасників має містити посилання на ці правила (на лендингу) та розміщуватись на веб-сайті вищого навчального закладу до оголошення результатів  конкурсу, повідомляє ТакПросто.

Призовий фонд

Призовий фонд 100 000 грн. і буде розподілено у такому порядку.

Винагорода за І місце:

  • студенту суми коштів до виплати становить 16 100,00 грн. (загальна сума винагороди з урахуванням податків становить 20 000,00 грн.);
  • куратору суми коштів до виплати становить 16 100,00 грн. (загальна сума винагороди з урахуванням податків становить 20 000,00 грн.).

Винагорода за ІІ місце:

  • студенту суми коштів до виплати становить 12 075,00 грн. (загальна сума винагороди з урахуванням податків становить 15 000,00 грн.);
  • куратору суми коштів до виплати становить 12 075,00 грн. (загальна сума винагороди з урахуванням податків становить 15 000,00 грн.).

Винагорода за ІІІ місце:

  • студенту суми коштів до виплати становить 8 050,00 грн. (загальна сума винагороди з урахуванням податків становить 10 000,00 грн.);
  • куратору суми коштів до виплати становить 8 050,00 грн. (загальна сума винагороди з урахуванням податків становить 10 000,00 грн.).

Винагорода за ІV місце 10 000,00 грн.:

  • студенту суми коштів до виплати становить 4 025,00 грн. (загальна сума винагороди з урахуванням податків становить 5 000,00 грн.);
  • куратору суми коштів до виплати становить 4 025,00 грн. (загальна сума винагороди з урахуванням податків становить 5 000,00 грн.).

Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина На Волині за минулу добу виявили 589 хворих на коронавірус. Де саме
Наступна новина Зеленський заявив про підготовку державного перевороту
Останні новини
Схожі новини