Кіберполіція радить, як уникнути атаки вірусу користувачам Віндовс

Кіберполіція радить, як уникнути атаки вірусу користувачам Віндовс

Сайт Кіберполіції cybercrime.gov.ua, який перезапустили лише кілька днів тому, продовжує не відриватися. Користувачі отримують повідомленян про те, що проблема є на боці серверів Кіберполіціії.

Нагадаємо, що 27 червня відбулась атака на банки, ЗМІ, мережі заправок, енергокомпаній, урядових установ вірусом, схожим на WannaCry.

Єдина порада щодо уникнення зараження від вірусу, яку дає Кіберполіція в своєму офіційному екаунті на Facebook – це оновити систему Windows, встановивши всі критичні оновлення.

Кіберполіція радить у випадку виявлення порушень у роботі комп’ютерів, які працюють у комп’ютерних мережах, негайно від’єднати їх від мереж (як мережі інтернет, так і внутрішньої мережі).

З метою запобігання випадків несанкціонованого втручання в роботу в залежності від версії ОС Windows встановити патчі з офіційного ресурсу компанії «Microsoft».

В залежності від версії ОС Windows встановити патч з ресурсу https://technet.microsoft.com/ru-ru/library/security/ms17-010.aspx, а саме:
• для Windows XP 
• для Windows Vista 32 bit
• для Windows Vista 64 bit
• для Windows 7 32 bit
• для Windows 7 64 bit
• для Windows 8 32 bit
• для Windows 8 64 bit
• для Windows 10 32 bit
• для Windows 10 64 bit

Знайти посилання на завантаження відповідних патчів для інших (менш розповсюджених та серверних версій) OC Windows можна за адресою: https://technet.microsoft.com/ru-ru/library/security/ms17-010.aspx

Крім того, потрібно переконатися, що на всіх комп’ютерних системах встановлене антивірусне програмне забезпечення функціонує належним чином та використовує актуальні бази вірусних сигнатур. За необхідністю потрібно встановити та оновити антивірусне програмне забезпечення.

Також, для зменшення ризику зараження, слід уважно відноситися до всієї електронної кореспонденції, не завантажувати та не відкривати додатки у листах, які надіслані з невідомих адрес. У випадку отримання листа з відомої адреси, який викликає підозру щодо його вмісту — зв’язатися із відправником та підтвердити факт відправки листа.

Зробити резервні копії усіх критично важливих даних.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Зірки шоубізу, спецефекти та путівки в «Артек»: у Луцьку – грандіозний дитячий конкурс
Наступна новина Муніципали виявили ще одну ймовірну причину смороду у Луцьку
Останні новини
Схожі новини

Публікації відсутні