Луцька сумоїстка виграла «бронзу» на чемпіонаті Європи

Луцька спортсменка Аліна Бондарєва посіла третє місце на чемпіонаті Європи з сумо – European Senior Sumo Championship. Змагання відбулися в місті Кротошин у Польщі.

Про це повідомляє Суспільне, посилаючись на пресцентрі Спортивного комітету України.

Аліна Бондарєва змагалася в складі збірної України. Спортсменка виступала у ваговій категорії до 73 кілограмів.

Як зазначила луцька сумоїстка на своїй фейсбук-сторінці, здобуту медаль присвятила своїй доньці та вихованцям спортивного клубу, де є тренеркою з дзюдо, самбо та сумо.

Серед дорослих у змаганнях брали участь 140 учасників з 12 країн. Українські сумоїсти завоювали 21 нагороду: дев'ять золотих, шість срібних і п'ять бронзових.

Збірна України з сумо

Також Національна збірна команда України посіла перше загальнокомандне місце у всіх вікових категоріях.