Луцьких школярів харчують за найвищими в Україні цінами

Луцьких школярів харчують за найвищими в Україні цінами

Луцький комбінат шкільного харчування депутати звільнили від сплати за тепло у шкільних їдальнях. Однак, як з’ясувалося, окремі депутати міської ради вважають таке рішення неправильним, пояснюючи це тим, що комбінат має достатньо фінансових надходжень для оплати комунальних послуг, зважаючи на високу вартість харчування школярів.

«Дитяче харчування у школах – одне й найдорожчих в Україні. Ми провели моніторинг, порівнявши ціни комбінату шкільного та студентського харчування та їдальні міської ради. Дітей харчують, наприклад, кашею пшеничною, яка вартує дорожче, аніж у інших міських їдальнях. 120 грамів каші комбінат цінить в більше як 2,6 гривні, тоді як у їдальні міської ради за 200 грамів беруть трохи більше як дві гривні. Звичайна булочка від «Кічкарівки» коштує за оптовими цінами 2 – 2,5 гривні, а комбінат просить за неї 4, 07 гривні. Їдальня міської ради сплачує всі податки і комунальні платежі, має прибуток, а нашому комунальному  підприємству не вистачає ні на що коштів. І міська рада до всього ж звільняє його від орендної плати, оплати комунальних послуг… Харчування дітей хотілося б бачити дешевшим», - наголосила депутат Луцькрдаи Анна Мовяк.

Також вона зауважила, що націнка на харчуванні школярів у комбінату складає аж 87%. За її словами, це більше, аніж націнка у кращих ресторанах.

«Як вони нараховують і розраховують вартість харчування, не знають навіть у департаменті фінансів. Мені цікаво, чи ніхто не лобіює прибутки цього КП на рівні міської ради», - зауважила депутат.

Анна Мовяк запевнила, що звернеться до відповідних служб, які перевірять діяльність КП «Луцький комбінат шкільного харчування».


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Волинян просять допомогти відшукати вкрадений скутер
Наступна новина Волинян просять допомогти врятувати життя восьмимісячному Богданчику
Останні новини
Схожі новини