Луцький стриптизер написав книгу про нічне життя

Луцький стриптизер написав книгу про нічне життя

Олександр Тимощук, більше знаний як стриптизер Містер Тіко, планує видати книгу «Я хочу от тебя собак». 

Вихід книги запланований на кінець літа. Автор розповідає, що весь сюжет розгортається у Луцьку та «зачіпає» нічні клуби, алкоголь, секс, наркотики, дружбу, любов і пошуки самого себе. Книга написана російською мовою та спрямована на читачів, яким більше 18 років. 

«Це вже не першая моя книга, але перша, яку вирішив винести на загал. Вона відверта, моментами провокуюча, з незвичними темами. Саме в цій книзі озвучили думки, про які не прийнято говорити вголос. Завжди є дві сторонни медалі. У всіх сферах діяльності є така практика, коли маскують слабші сторонни виставляючи напоказ лише найкраще. Чому б не відкрити темнішу сторону медалі? Чому б не написати роботу, далеку від усіляких норм, проте не менш цікаву? Книга далеко не однозначна, тому не піддається єдиній жанровій класифікації. Тут кожен може знайти в ній щось для себе. Говорити можна багато, але кожен зробить свої висновки . Життя взагалі цікава штука, і книга «Я хочу від тебе собак» − яскравий тому доказ! Видання розраховане на сучасну молодь та протипоказане ідейним та релігійним людям. Так, вона буде «18+» та російською мовою!», – розповідає автор.

Анотація до книги «Я хочу от тебя собак»:

Когда не остается ничего святого – ты сам себе Бог. Каждый прожитый день как акт творения, как собственный ад или рай, а возможно даже что-то иное. Герой книги не просто рассказывает о своей жизни, подвигах либо ошибках. Не стесняясь в выражениях он приоткрывает нам занавес в другой мир. Мир ночных клубов, алкоголя, секса, наркотиков с одной стороны, и дружбы, любви, в конце концов поисков себя с другой. Ты можешь соглашаться с ним или презирать, но остаться равнодушным невозможно. И не только потому что действие книги разворачивается в твоем родном городе Луцке или события происходят со знакомыми тебе людьми. Несмотря на внутренний протест морали, приходится признать, что частица этого героя есть в каждом из нас. Не темная сторона и не светлая, а та что постоянно находится в поиске чего-то, что сложно описать словами или даже объяснить самому себе. «Я хочу от тебя собак» - это книга для тех, кто никогда не согласиться на меньшее и это только начало…

 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Показати коментарі (2)
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина «Такі фото в обід рвуть мозок»: нові страви від Тараса Божидарніка
Наступна новина Думки Сергія Шараєвського про Amnesty International Ukraine на фейсбук
Останні новини
Схожі новини

Публікації відсутні