Майже сотні дільниць на Волині може не вистачити бюлетенів

Майже сотні дільниць на Волині може не вистачити бюлетенів

На Волині 96 виборчих дільниць отримали на 1-64 бюлетенів менше, ніж виборців у списку. 

Про це стало відомо після аналізу спостерігачами ОПОРИ протоколів окружних виборчих комісій про передачу бюлетенів дільничним виборчим комісіям.

З’ясувалося, що низка дільниць отримала меншу кількість бюлетенів, ніж кількість виборців у списку на день складення протоколів.

Зокрема, в окрузі 19 таких дільниць 26. Таким чином, «нестача» тут коливається від 1 до 26 бюлетенів. 

В окрузі №20 17 таких дільниць. Таким чином, «нестача» тут коливається у межах 1-13 бюлетенів. 

В окрузі №21 дільниць із «дефіцитом» бюлетенів виявили 30. Тут на дільницях «бракує» від 1 до 64 бюлетенів. 

В окрузі №23 дільниць, яким передали менше бюлетенів, ніж на день передачі, було осіб у списку виборців - 22. На переважній більшості бракує 1-4 бюлетенів, однак рекордний показник - 33 бюлетені. 

В окрузі №22 лише одна дільниця з «різницею» бюлетенів. 

В області понад три десятки дільниць отримали таку саму кількість бюлетенів, як і кількість виборців у списку виборців. Йдеться переважно про малі виборчі дільниці. Тож якщо там проголосувати прийдуть усі виборці, у разі якщо хтось «зіпсує» бюлетень, замінити його буде нічим.

Відповідно до частини 8 статті 80 Закону України «Про вибори народних депутатів України» виборчі бюлетені для голосування у загальнодержавному окрузі та в одномандатному окрузі для кожної виборчої дільниці кожного одномандатного округу виготовляються у кількості, що на 0,5 відсотка перевищує кількість виборців, які включені до списку виборців на відповідній виборчій дільниці відповідного одномандатного округу, з можливим відхиленням зазначеної кількості з урахуванням кратності розміщення виборчих бюлетенів у межах поліграфічного листа при їх виготовленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

У день виборів у Луцьку роздавали агітматеріали. Які ще порушення фіксують в області

Явка виборців на Волині станом на 16 годину 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Явка виборців на Волині станом на 16 годину
Наступна новина Луцьк голосує. Фоторепортаж із виборчих дільниць
Останні новини
Схожі новини