Маскувальна сітка для Армії руками волонтерів

Маскувальна сітка для Армії руками волонтерів

Ситуація, що склалася на Сході України не залишає байдужим жодного українця. Люди боляче сприймають звістки, які надходять із зони АТО, і бажають  допомогти тим, хто знаходиться у центрі бойових дій. У місті Ковелі волонтери, небайдужі мешканці міста та району збираються у приміщенні волонтерської громадської організації «Храм надії», аби підтримати наших бійців, які захищають територіальну цілісність країни в зоні АТО, і цим роблять великий внесок у спільну справу.

Серед напрямків діяльності волонтерського осередку: гуманітарна допомога на Схід, заготівля продуктів, плетіння маскувальних сіток.

4 серпня голова районної  ради Андрій Броїло ознайомися з роботою волонтерської громадської організації «Храм надії». Андрій Петрович подякував  волонтерам за добру справу, яку вони роблять для військових, а також долучився до в’язання маскувальної сітки для потреб фронту.

Варто зазначити, що  нині активно  плетуть маскувальну сітку депутати Колодяжненської сільської ради Козачок Людмила, Шевчук Володимир.  Працівники Ковельського міськрайонного центру зайнятості: Семенюк Алла головний бухгалтер, Пачковська Тамара фахівець відділу взаємодії з роботодавцями, Маточкіна Ірина фахівець відділу взаємодії з роботодавцями,     Хом’як Наталія фахівець відділу інформаційних систем,

Полівода Марина фахівець відділу організації праці населення, Перевознюк Тетяна  фахівець відділу організації праці населення, Ілюшик Олена провідний бухгалтер віддділу бухгалтерського обліку, Людмила Волчук фахівець відділу активної підтримки безробітних, Семенюк Валентина  начальник відділу взаємодії з роботодавцями, Домець Інна фахівець  відділу взаємодії з роботодавцями, Шуляк Сергій начальник відділу інформаційних систем, Хоміч Антон-Валентин провідний юрист-консультант, у вільний від роботи час разом допомагають волонтерам у виготовленні маскувальної сітки. У дні канікул також активно допомагають  дорослим і діти.

Сьогодні для бійців на фронт вже відправили  маскувальні сітки і книги,які  за короткий період зібрала волонтер Елеонора Прищенко.Література є важливою складовою на фронті і про це знає дружина війсковослужбовця, який  перебуває на бойових позиціях Сходу Україну.

Так всі разом дорослі та діти  роблять добрі справи в ім'я перемоги і  щасливого майбутнього своєї країни.


Читати далі


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Порятунок від спеки: у Луцьку таки з'являться водяні завіси
Наступна новина Відгуки «бандерштатівців» про нову локацію фестивалю
Останні новини
Схожі новини