Мінфін надав ПриватБанку статус первинного дилера ОВДП

Мінфін надав ПриватБанку статус первинного дилера ОВДП

ПриватБанк отримав право підписати договір з Міністерством фінансів України з метою набуття статусу первинного дилера на ринку державних цінних паперів. Про це йдеться в рішенні засідання Комісії з відбору та оцінки функціонування первинних дилерів облігацій внутрішніх державних позик (ОВДП), що відбулося минулої п’ятниці, 14 липня.

Статус первинного дилера дає банку виняткове право брати участь в аукціонах з розміщення ОВДП та інших операціях з цими цінними паперами, що проводить Мінфін. За умовами конкурсу кількість первинних дилерів не перевищує 16 банків, кожен з яких повинен забезпечувати купівлю в розмірі не менше 3% загального обсягу розміщення та не менше 3% загального обсягу обігу на вторинному ринку протягом кожного півріччя.

До участі у відборі запрошувалися банки, які мають ліцензію на провадження професійної діяльності на фондовому ринку – діяльності з торгівлі цінними паперами; мають оплачений статутний капітал, еквівалентний не менш як 10 млн євро; мають практичний досвід роботи на ринку ОВДП (загальний обсяг торгівлі ОВДП – від 1 млрд грн).

Постановою № 363 від 14 квітня 2009 року Кабінет Міністрів вирішив ввести інститут первинних дилерів на ринку державних цінних паперів.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Поліція прокоментувала пожежу в ресторані Пащенка
Наступна новина Ресторан Patio di Fiori після пожежі: коментар очевидиці
Останні новини
Схожі новини