На Волині надзвичайна ситуація - обмеження використання природного газу всіма категоріями споживачів

На Волині надзвичайна ситуація - обмеження використання природного газу всіма категоріями споживачів

В Україні запроваджено надзвичайний стан через пониження Росією тиску у транспортному газопроводі.

Щоб запобігти енергетичній кризі на Волині під час засідання Антикризового енергетичного штабу 2 березня прийнято рішення обмежити використання газу всіма категоріями споживачів.

Зокрема, школи та заклади дошкілля в області не працюватимуть до 7 березня. У держустановах та органах місцевого самоврядування 3 березня – вихідний день.

Наступного тижня змінено робочий графік в офіційних установах із 9:00 до 16:00 години.

Аналізуючи ситуацію на Волині, під час засідання Антикризового енергетичного штабу на Волині, голова правління ПАТ «Волиньгаз» Мирослав Коротя повідомив, що найбільшими споживачами природного газу на Волині є населення, підприємства теплокомуненергетики та місцевий бізнес.

Зокрема, в лютому 2018 року було використано 74,2 млн. куб. метрів природного газу: промисловість та компобут – 7,550 млн. куб. м., що становить 10% від загального надходження; підприємства ТКЕ – 18,100 млн. куб. м. – 25%; бюджетні установи – 1,8 млн. куб. м.– 2,5%; населення – 46,7 млн. куб . м.– 62%, що становить в середньому за добу 2 млн. 650 тис. куб. м.

За добу, 28 лютого на Волині використано – 3,4 млн. куб. м. природного газу при середньодобовій температурі – 12,2 С, з них - промисловість і компобут – 260 тис. куб. м, що становить 8 %, підприємства ТКЕ – 850 тис. куб. м., що становить 25%, бюджет – 65 тис. куб. м., що становить 2 %, населення – 2200 тис. куб.м. ( 65%).

«У зв’язку з надзвичайною ситуацією необхідно провести на Волині організаційно – технічні заходи щодо зменшення використання природного газу. Наша аварійно-диспетчерська служба 104 працює в підвищеній готовності.

Також додатково створені аварійно-відновлювальні бригади з газопостачання, залучені додаткові автомобілі та спеціалісти. Згідно з виданим сьогодні наказом, фахівці ПАТ «Волиньгаз» чергують у робочі та вихідні дні.

Плануємо проведення інформаційної кампанії в ЗМІ про обмеження використання природного газу всіма категоріями споживачів. Ми відправили листи-повідомлення щодо зменшення використання природного газу комунально-побутовим та промисловим споживачам до мінімально можливого рівня.

Взяли на контроль вхідний тиск газу на підприємствах і організаціях, які забезпечують життєдіяльність міст і селищ, зокрема це стосується усіх підприємств теплокомуненергетики Волині», - повідомив голова правління ПАТ «Волиньгаз» Мирослав Коротя.

 

Також налагоджено зв’язок із службою магістральних газопроводів і кожні дві години спеціалісти газорозподільної компанії обмінюються інформацією щодо режиму газопостачання. Додатково розроблені заходи щодо взаємодії з управлінням ДСНС у Волинській області щодо забезпечення технікою.

Довідка. Основною сферою діяльності ПАТ «Волиньгаз» є розподіл природного газу. На сьогодні рівень газифікації області становить 70%.

Природний газ отримують 242 тисячі сімей і майже 2400 підприємств, установ і організацій. Обсяги розподілу становлять біля 0,5 мільярда кубометрів природного газу на рік.

Підприємства з найбільшим використанням газу: «Картонно –паперова фабрика», м.Луцьк – 910 тис. куб. м., СП «Модерн-Експо», м.Луцьк – 170 тис. куб. м., ДП «Укрспирт», м. Луцьк – 175 тис. куб. м., «Богдан – Моторс», м.Луцьк – 130 тис. куб. м., «Реммеблі» (Там Там) м.Луцьк – 80 тис. куб. м., «Волиньхолдинг», смт. Торчин – 80 тис. куб.м., «Володимир-Волинська птахофабрика», м. Володимир-Волинський – 400 тис. куб.м, «Локомотивне ДЕПО», м. Ковель – 180 тис .куб.м., «Олія Волині», м.Нововолинськ - 120 тис.куб.м., «Ливарний завод», м. Нововолинськ – 100 тис.куб.м.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Волинянка може сісти на 6 років за крадіжку телефону
Наступна новина У Луцьку триває конкурс на визначення кращих громадських ініціатив
Останні новини
Схожі новини