На Волині торік розпочали роботу майже 1,2 тисячі нових юридичних осіб

На Волині торік розпочали роботу майже 1,2 тисячі нових юридичних осіб

За підсумками 2017 року на облік в територіальних органах ДФС у Волинській області став 1171 новостворений платник - юридична особа.

Серед новостворених юридичних осіб – суб’єкти господарювання, що працюють в різних галузях, та організації, які визначили свій статус як неприбуткові, тобто громадські об’єднання, благодійні фонди тощо.

Про це повідомляє відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області. 

Важливо, що торік припинили свою господарську діяльність з різних причин та знялися з обліку в органах ДФС 410 юридичних осіб.

Отож, на початок 2018 року в області за основним місцем обліку працює 21116 юридичних осіб. На початок 2017 року їх облікували 20355.

«Тенденція до зростання кількості юридичних осіб відповідає, насамперед, економічним процесам в країні. Немає жодного сумніву, що за умови збереження позитивної динаміки зростання економіки на Волині щороку відкриватимуться та успішно працюватимуть нові підприємства.

Показово, що у минулому році розпочали свою діяльність чимало нових громадських організацій. Тобто, окрім бізнес-проектів, актуальними залишаються громадські ініціативи, втілювати які будуть новостворені суб’єкти господарювання», – наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Як запевняють в ГУ ДФС у Волинській області, фахівці територіальних органів своєчасно та якісно надають весь передбачений чиним законодавством перелік адміністративних послуг з тим, щоб виконувати податкові зобов’язання, звітуватися та спілкуватися з фахівцями ДФС було максимально просто і комфортно.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Перший будинок ЖК «Юпітер» здали в експлуатацію. ФОТО
Наступна новина Відомий психіатр назвав 10 правил життя гармонійної та щасливої людини
Останні новини
Схожі новини