
У Ковелі відбувся автопробіг на знак солідарності з родинами, які чекають повернення своїх близьких із ворожого полону.
Про це повідомили у міській раді.
Практично усіма мікрорайонами проїхала автоколона. Маршрут розпочався з площі Героїв Майдану, а далі – Володимирська – «Сільмаш» - Брестська - Ковель-2 – Грушевського – Івасюка- Ветеранів – Незалежності.
Акції на підтримку військовополонених і безвісти зниклих у місті проходять постійно. Організаторами виступають рідні цих воїнів.
Основна мета — нагадати, що на сьогодні тисячі українських військових і цивільних знаходяться в російських в’язницях, за них потрібно боротись, про них треба нагадувати Україні і світові.
За даними Координаційного штабу з питань поведінки з військовополоненими, за три роки повномасштабної війни після складних переговорів з росією було проведено понад 6о обмінів. Додому повернули 4 328 українців, також 447 осіб повернулися з російського полону поза переговорним процесом.
«У неволі ще дуже багато наших людей. Їх чекають у Ковелі і щодня вірять, сподіваються на їх повернення додому, у рідне місто. Ковель бореться! Ковель пам’ятає!» – йдеться у дописі.
Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.