На Волині зростає злочинність

На Волині зростає злочинність

Керівник Ковельської місцевої прокуратури Олександр Бабенков озвучив на шпальтах свіжого номера «Вістей Ковельщини» невтішну статистику криміногенної обстановки у місті та районі, – пише Район.Ковель.

У першому півріччі 2017 року у Ковелі злочинність на 10 тисяч населення складає 91,5 (по області 62,1). Значно більше, ніж по області (-0,5%), обліковано тяжких злочинів (ріст на 25%). Питома вага злочинів проти власності складає 77% і є вищою обласного показника (66,8%). Спостерігається ріст крадіжок (на 4,4%), грабежів (на 36,4%), злочинів проти довкілля (з 0 до 2).

Також у поточному році у Ковелі збільшилась кількість злочинів, скоєних особами, які вчиняли правопорушення (на 195,7%), вчинених групою осіб (на 175%), у стані алкогольного сп’яніння (на 4,5%).

У Ковельському районі злочинність на 10 тисяч населення складає 63,4, тобто дещо вище, ніж по області (62,1). Спостерігається незначний ріст злочинів на 1,6% (в області спад на 10,5%). Більше, ніж по області (-0,5%), обліковано тяжких злочинів (ріст на 5,5%). Питома вага злочинів проти власності у районі (73,8%). Спад злочинів вказаної категорії у області становить 11,4%. На Ковельщині незначний ріст цих злочинів на 0,5%. Спостерігається незначний ріст грабежів (з 0 до 1), злочинів проти довкілля (на 55,6%).

За словами Олександра Бабенкова, упродовж першого півріччя 2017 року місцевою прокуратурою скасовано 10 незаконних постанов слідчих Ковельського відділу поліції про закриття кримінальних проваджень. Начальнику Головного управління Національної поліції у Волинській області направлено 3 листи про проведення перевірок щодо усунення порушень КПК України та притягнення до відповідальності винних осіб. Заходи матеріального та дисциплінарного характеру застосовано до 15 слідчих.  Читати далі


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина 15 влучних українських фраз на всі випадки життя
Наступна новина Ветмедицині -- державне фінансування
Останні новини
Схожі новини