Нардеп Володимир Парасюк знищує українське кіно на замовлення росіян

Нардеп Володимир Парасюк знищує українське кіно на замовлення росіян

Зараз намагаюся осмислити події, що відбуваються останніми днями біля Верховної Ради. Один з яскравих моментів — це намагання нардепа Володимира Парасюка вдарити очільника Державної служби охорони Валерія Гелетея. Черговий піар-хід одіозного депутата.
І якщо ви шукаєте зраду, то за такими людьми, як Парасюк, і криється найбільша зрада. Це моя суб’єктивна думка звичайно. Зовні він весь із себе такий патріот, герой, пройшов АТО. І саме його устами найзручніше робити обвинувачення.
Переглядаючи знову і знову відео з Парасюком біля Ради, я згадав, як у червні він подав депутатські запити до керівництва Генпрокуратури, МВС і НАБУ про ніби наскрізь корупційну діяльність Держкіно України та його голови Пилипа Іллєнка. За результатами цих запитів зазначені силові структури провели попередні розслідування, а НАБУ навіть залучило додаткові ресурси та вчинило аудиторську перевірку — тобто обшуки з вилученням і аналізом документів. Пізніше ще Рахункова палата провела планову перевірку діяльності Держкіно.
І якось залишився непоміченим для широкого загалу той факт, що жодне з зазначених відомств не знайшло складу злочину та будь-яких підстав для порушення карної справи проти Держкіно та Пилипа Іллєнка. Такі відповіді за підписами міністра внутрішніх справ Авакова і ТВО директора НАБУ Углави були надані на запит нардепа Парасюка. Посилання на депутатські запити Володимира Парасюка на сайті Верховної Ради та відповіді на них: goo.gl/JHMYRb.
Відповідь НАБУ: «Головним підрозділом детективів Національного бюро не встановлено підстав для внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань, оскільки у запиті народного депутата України Парасюка В.З. відсутні обставини, що можуть свідчити про вчинення посадовими особами Державного агентства України з питань кіно кримінальних правопорушень».
Відповідь МВС: «За результатами розгляду не встановлено ознак кримінальних правопорушень, а також достатніх підстав для внесення викладених у вказаному вище депутатському запиті відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань».
Навіщо ж Парасюк надсилав аж цілий «Депутатський запит щодо можливих корупційних діянь з метою отримання неправомірної вигоди службовими особами Державного агентства України з питань кіно» до зазначених силових структур?
Я для себе бачу лише одну відповідь: Парасюк виконував замовлення з боку осіб, яким Держкіно не надало преференцій для просування в Україні проросійського кіно.
Згадайте, хто ще обвинувачував Держкіно та Іллєнка? У сюжеті телеканалу «1+1» (що дивним чином вийшов згодом після подання Парасюком своїх запитів щодо Держкіно й Іллєнка) проти Держкіно свідчить продюсер, який зруйнував державну кіностудію і побудував свій бізнес на обслуговуванні російських серіалів. Детальніше — за посиланням: goo.gl/KSWUp7.
У той же час Держкіно зараз — як ніколи в історії України — реально підтримує українського кіновиробника. І найкращі докази тому — це надання державного фінансування саме тим кінострічкам, які дивляться глядачі. Більше того, деякі фільми виграють престижні міжнародні нагороди, їх закуповують до показу в ЄС, ще декілька фільмів наблизилися до показників самоокупності. Чи це не найкраще підтвердження правильного курсу державної політики в галузі кіно?
І тут, коли кіноіндустрія вже стає на ноги, виникає нізвідки такий собі «патріот» Парасюк — і починає розсилати кляузи по силових відомствах проти Держкіно. В унісон йому лунають обвинувачення проти Держкіно з боку проросійських продюсерів — і транслюється все це на «ТСН».
«1+1» проти Держкіно. Розбір порушень журналістських стандартів. Маніпуляції, спекуляції, замовчування та оціночні судження, – неповний арсенал «1+1» у війні проти Держкіно" — таку назву має стаття у профільному виданні «Детектор-медіа»: goo.gl/uqK4Y6.
Як результат — силовики проводять слідчі дії, вилучають документи в Держкіно, роблять аудити тощо. Потім, щоправда, МВС і НАБУ виправдовуються: складу злочину не знайшли, але слідчі дії мали провести, адже ж запит надходив від поважної людини, народного депутата.
Але не забуваймо, що такі дії спричинюють невиправну шкоду національній кіноіндустрії, більше того — національній свідомості, ідентичності та справжній незалежності від агресора.
То на кого працює пан народний обранець Парасюк? І чи не час зараз вибачитися за свої дії?


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Постраждали б люди, які просто чекали транспорт: у Луцьку поблизу зупинки ДТП
Наступна новина Що їсти, щоб мати ідеальне волосся


Останні новини
Схожі новини