Прямий ефір «Луцького радіо»

Нардеп Володимир Парасюк знищує українське кіно на замовлення росіян

Нардеп Володимир Парасюк знищує українське кіно на замовлення росіян

Зараз намагаюся осмислити події, що відбуваються останніми днями біля Верховної Ради. Один з яскравих моментів — це намагання нардепа Володимира Парасюка вдарити очільника Державної служби охорони Валерія Гелетея. Черговий піар-хід одіозного депутата.
І якщо ви шукаєте зраду, то за такими людьми, як Парасюк, і криється найбільша зрада. Це моя суб’єктивна думка звичайно. Зовні він весь із себе такий патріот, герой, пройшов АТО. І саме його устами найзручніше робити обвинувачення.
Переглядаючи знову і знову відео з Парасюком біля Ради, я згадав, як у червні він подав депутатські запити до керівництва Генпрокуратури, МВС і НАБУ про ніби наскрізь корупційну діяльність Держкіно України та його голови Пилипа Іллєнка. За результатами цих запитів зазначені силові структури провели попередні розслідування, а НАБУ навіть залучило додаткові ресурси та вчинило аудиторську перевірку — тобто обшуки з вилученням і аналізом документів. Пізніше ще Рахункова палата провела планову перевірку діяльності Держкіно.
І якось залишився непоміченим для широкого загалу той факт, що жодне з зазначених відомств не знайшло складу злочину та будь-яких підстав для порушення карної справи проти Держкіно та Пилипа Іллєнка. Такі відповіді за підписами міністра внутрішніх справ Авакова і ТВО директора НАБУ Углави були надані на запит нардепа Парасюка. Посилання на депутатські запити Володимира Парасюка на сайті Верховної Ради та відповіді на них: goo.gl/JHMYRb.
Відповідь НАБУ: «Головним підрозділом детективів Національного бюро не встановлено підстав для внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань, оскільки у запиті народного депутата України Парасюка В.З. відсутні обставини, що можуть свідчити про вчинення посадовими особами Державного агентства України з питань кіно кримінальних правопорушень».
Відповідь МВС: «За результатами розгляду не встановлено ознак кримінальних правопорушень, а також достатніх підстав для внесення викладених у вказаному вище депутатському запиті відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань».
Навіщо ж Парасюк надсилав аж цілий «Депутатський запит щодо можливих корупційних діянь з метою отримання неправомірної вигоди службовими особами Державного агентства України з питань кіно» до зазначених силових структур?
Я для себе бачу лише одну відповідь: Парасюк виконував замовлення з боку осіб, яким Держкіно не надало преференцій для просування в Україні проросійського кіно.
Згадайте, хто ще обвинувачував Держкіно та Іллєнка? У сюжеті телеканалу «1+1» (що дивним чином вийшов згодом після подання Парасюком своїх запитів щодо Держкіно й Іллєнка) проти Держкіно свідчить продюсер, який зруйнував державну кіностудію і побудував свій бізнес на обслуговуванні російських серіалів. Детальніше — за посиланням: goo.gl/KSWUp7.
У той же час Держкіно зараз — як ніколи в історії України — реально підтримує українського кіновиробника. І найкращі докази тому — це надання державного фінансування саме тим кінострічкам, які дивляться глядачі. Більше того, деякі фільми виграють престижні міжнародні нагороди, їх закуповують до показу в ЄС, ще декілька фільмів наблизилися до показників самоокупності. Чи це не найкраще підтвердження правильного курсу державної політики в галузі кіно?
І тут, коли кіноіндустрія вже стає на ноги, виникає нізвідки такий собі «патріот» Парасюк — і починає розсилати кляузи по силових відомствах проти Держкіно. В унісон йому лунають обвинувачення проти Держкіно з боку проросійських продюсерів — і транслюється все це на «ТСН».
«1+1» проти Держкіно. Розбір порушень журналістських стандартів. Маніпуляції, спекуляції, замовчування та оціночні судження, – неповний арсенал «1+1» у війні проти Держкіно" — таку назву має стаття у профільному виданні «Детектор-медіа»: goo.gl/uqK4Y6.
Як результат — силовики проводять слідчі дії, вилучають документи в Держкіно, роблять аудити тощо. Потім, щоправда, МВС і НАБУ виправдовуються: складу злочину не знайшли, але слідчі дії мали провести, адже ж запит надходив від поважної людини, народного депутата.
Але не забуваймо, що такі дії спричинюють невиправну шкоду національній кіноіндустрії, більше того — національній свідомості, ідентичності та справжній незалежності від агресора.
То на кого працює пан народний обранець Парасюк? І чи не час зараз вибачитися за свої дії?


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Постраждали б люди, які просто чекали транспорт: у Луцьку поблизу зупинки ДТП
Наступна новина Що їсти, щоб мати ідеальне волосся
Останні новини
Схожі новини