Назвали перелік хвороб, які є підставою для звільнення із ЗСУ

Назвали перелік хвороб, які є підставою для звільнення із ЗСУ

Відповідно до Положення про військово-лікарську експертизу та медичний огляд в Збройних Силах України, установлений перелік хвороб, які можуть бути підставою для звільнення зі служби.

Цей перелік забезпечує здоров’я та безпеку військовослужбовців, які навіть при найкращих зусиллях не можуть виконувати свої службові обов’язки з-за хвороб або медичних проблем, пише адвокатське об'єднання Бачинський та партнери.

СПИСОК МОЖЛИВИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

Серцево-судинної системи, що викликають порушення функцій серця та/або кровообігу, які не піддаються медикаментозному лікуванню.

Захворювання органів дихання та внутрішньої секреції, що викликають порушення їх функцій, які не піддаються медикаментозному лікуванню.

Захворювання нервової системи, що викликають порушення координації рухів, епілептичні припадки, церебральний інсульт, які не піддаються медикаментозному лікуванню.

Захворювання зорової системи, що викликають порушення зору та перешкоджають виконанню службових обов’язків, які не піддаються медикаментозному лікуванню.

Захворювання органів травлення, що викликають порушення функціонування органів травлення та/або порушення поглинання корисних речовин, які не піддаються медикаментозному лікуванню, захворювання крові та кровотворних органів, що викликають порушення складу крові та її функціонування, які не піддаються медикаментозному лікуванню.

Хронічні гострі захворювання, що викликають значні обмеження фізичної активності, які не піддаються медикаментозному лікуванню.

ЧИ ПОТРІБНА ДЛЯ ЗВІЛЬНЕННЯ З ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ВЛК

Рішення про звільнення приймається після проведення військово-лікарської експертизи та медичного огляду (ВЛК) У разі звільнення зі служби, військовослужбовець має право на компенсацію відповідно до законодавства.

Збройні Сили України мають обов’язок забезпечити високий стандарт медичної допомоги військовим під час їх служби. Вони також забезпечують військових спеціалістів з необхідними засобами та обладнанням для виконання своїх обов’язків.

Збройні сили України залежать від своїх військовослужбовців, які мають високі вимоги до фізичної та психічної готовності. Вони повинні бути здоровими та готовими виконувати свої обов’язки на високому рівні.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина «За місяць до його смерті на подвір’я почали прилітати лелеки»: спогади вдови про захисника з Волині
Наступна новина Прикордонник з Волині отримав високу державну відзнаку
Останні новини
Схожі новини

Публікації відсутні