Назвали середню зарплату волинян

Назвали середню зарплату волинян
Джерело фото: Днепр Час

Середня номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій області у вересні становила 7573 грн.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Волинській області.

За рівнем зарплати Волинь випередила Житомирську, Кіровоградську, Рівненську, Сумську, Тернопільську, Херсонську, Хмельницьку, Чернівецьку та Чернігівську області.

Найбільш оплачуваною була робота працівників, зайнятих у виробництві меблів, автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, машин і устатковання, не віднесених до інших угруповань, у сфері фінансової та страхової діяльності, де заробітна плата перевищила середній показник по області  в 1,8–1,5 раза.

Середня зарплата на промислових  підприємствах  області  становила 9407 грн, на підприємствах транспорту, складського господарства та  допоміжної діяльності у сфері транспорту – 8426 грн, у будівельних організаціях – 7822 грн, сільськогосподарських підприємствах – 6676 грн,  освітніх закладах – 6661 грн, установах охорони здоров’я – 5099 грн.

Впродовж вересня загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати збільшилась на 34,9% і на 1 жовтня 2018р. становила 26,1 млн.грн, що дорівнює 2,1% фонду оплати праці, нарахованого за вересень. Недоотримали зароблене 4,0 тис. волинян, зайнятих в економічно активних підприємствах області, в середньому по 5944 грн кожен.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина «Не сильно заморочувались», - лучанин розкритикував новий дитячий майданчик на Молоді
Наступна новина Волинське місто обзавелося новими сміттєвими контейнерами
Останні новини
Схожі новини