Ніж, кип'ятильники та електроподовжувачі - заборонені предмети знайшли у Луцькому СІЗО

Ніж, кип'ятильники та електроподовжувачі - заборонені предмети знайшли у Луцькому СІЗО

Прокуратура Волинської області провела перевірку додержання норм чинного законодавства у державній установі «Луцький слідчий ізолятор».

Виявлено порушення дотримання режимних вимог та матеріально-побутового забезпечення осіб, які утримуються в установі.

Не всі приміщення в ізоляторі, якими користуються в’язні, відповідають санітарним вимогам щодо мінімальної площі, освітлення та вентиляції.

Крім цього, в порушення вимог Закону України «Про попереднє ув'язнення» в деяких камерах утримуються засуджені разом із ув’язненими та ув'язнені, які не перебували в місцях позбавлення волі, разом із тими, які там перебували.

Виявлено факти накладення дисциплінарних стягнень на ув'язнених в порушення строків накладення таких стягнень. Окрім того, працівники установи систематично допускають порушення при складанні матеріалів, які слугують для притягнення в’язнів до відповідальності. 

Виявлено також порушення Закону України «Про попереднє ув’язнення» щодо забезпечення режимних вимог, порядку тримання та нагляду, контролю за поведінкою ув’язнених. Так, у прогулянкових двориках, камерах, карцерах, стаціонарі медичної частини СІЗО не встановлено відеокамери, а в режимних корпусах не повністю відновлено роботу системи відеоспостереження після виходу її з ладу, що не дає можливості забезпечити належного нагляду та контролю за поведінкою в'язнів.

У ході перевірки в камерах установи виявлено заборонені до використання предмети (саморобний ніж, електричні кип’ятильники, посуд з металу та нержавіючої сталі, шнури для сушіння одягу, електричні подовжувачі), які у ході обшуків у цих камерах працівники обшукових груп своєчасно не вилучали.

За результатам превірки прокуратурою області внесено вказівку начальнику Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції з вимогою усунути порушення закону та притягнути службових осіб СІЗО, винних у їх допущенні, до дисциплінарної відповідальності.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина «Патріоти Волині» організували відпочинок для діток учасників АТО
Наступна новина Лучан запрошують на професійні майстер-класи з анімації
Останні новини
Схожі новини