Нові надзвичайні можливості нейрохірургів. ВІДЕО

Нові надзвичайні можливості нейрохірургів. ВІДЕО

У Феліші Луни завтра операція. Проте, вона не хвилюється, бо має можливість зазирнути у свій мозок за допомогою шолому віртуальної реальності. Жінка проходить шляхом, яким нейрохірург проведе кліпуванням аневризми.

Віртуальна реальність відкрила небачені раніше можливості для нейрохірургів. З її допомогою тепер будуть готуватися до проведення найскладніших операцій на головному та спинному мозку. Одними з перших, цю технологію почали застосовувати у Стенфордському університеті, в Каліфорнії.

У день операції в розпорядженні хірургів тривимірне зображення мозку пацієнтки. Контрастна речовина, введена жінці, виокремлює судину на рентгенівських знімках. Ця інформація обробляється технологією віртуальної реальності.

Наразі Гарі Стайнберг проводить одну-дві аналогічні операції щотижня. В майбутньому, переконаний хірург, він буде робити їх дистанційно, за допомогою роботизованих кінцівок.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Показати коментарі (1)
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина На Волині знайшли мертвого чоловіка
Наступна новина Рятувальники попередили про лавини у Карпатах
Останні новини
Схожі новини

Публікації відсутні