Польський університет отримав нагороду за безплатні ІТ-курси для українців

Польський університет отримав нагороду за безплатні ІТ-курси для українців

Університет інформаційних технологій та менеджменту в Жешуві отримав нагороду Golden Bridge Award як партнер Мережевої академії Cisco. Нагороду присуджено за реалізацію програми Start IT в рамках ініціативи Cisco4Ukraine та підтримки українських біженців. Нагорода Golden Bridge Award присуджується лише чотирьом партнерам мережевої академії Cisco у чотирьох регіонах світу.

Премія «Золотий міст» — це нагорода за особливо цінні ініціативи, які змінюють життя громади завдяки поєднанню технологій та освіти. Як зазначає Арман Леблуа, регіональний менеджер, Європа – СНД:

«Ця нагорода відзначає виняткову реакцію та партнерство в підтримці українських біженців у розвитку їхніх цифрових навичок та можливостей працевлаштування за допомогою програми Start IT у рамках більшої ініціативи Cisco4Ukraine. Уміння діяти швидко та масштабність проекту: від 700 слухачів на пілотній фазі до 5000 нових учасників з моменту запуску програми 1 лютого 2023 року є доказом реального впливу на життя. Дякуємо всім, хто стоїть за цією ініціативою».


Нагороду  вручили під час конференції Cisco NetAcad Partner Summit EMEA в Парижі. Її отримав Луціан Гайдер – директор з інформаційних технологій Університету інформаційних технологій та менеджменту.

«Цією нагородою міжнародна спільнота Академії Cisco високо оцінила нашу діяльність для біженців з України. Завдяки гранту, отриманому від Cisco Systems, ми допомагаємо біженцям змінити своє життя на краще. Нові знання та компетенції, отримані українськими громадянами під час навчання, безумовно, будуть дуже корисними для економіки країни після закінчення війни», – наголошує Луціан Гайдер.

Про Start IT.Cisco4Ukraine

Програма Start IT – Cisco4Ukraine розроблена для українських біженців, які хочуть розвивати свої цифрові навички. Метою програми є навчання 10 000 осіб протягом наступних 2 років. Start IT є частиною програми Cisco Country Digital Acceleration (CDA) у Польщі.

Курси в рамках програми Start IT – Cisco4Ukraine охоплюють два напрямки: Кібербезпека та Програмування, а незабаром до них приєднаються інші: Аналіз даних та Комп'ютерні мережі. Курси проводяться українською мовою. Програма доступна безкоштовно для всіх рівнів через платформу Skills For All.

Start IT підтримує програму Cisco Country Digital Acceleration (CDA) у Польщі. CDA — це довгострокове стратегічне партнерство з національними та регіональними урядами, ключовими економічними секторами та академічними колами, щоб допомогти прискорити програму оцифрування країни та відкрити нові можливості для країни, її бізнесу та громадян. Cisco CDA працює в понад 40 країнах світу, а нещодавно також у Польщі.

Про Cisco

Cisco (NASDAQ: CSCO) є світовим лідером у сфері інтернет-технологій, які трансформують програми, захищають дані, трансформують інфраструктуру та об’єднують команди по всьому світу. Cisco та логотип Cisco є зареєстрованими товарними знаками Cisco та/або її філій у США та інших країнах. Повний список торгових марок Cisco доступний на веб-сторінці: www.cisco.com/go/trademarks. Торгові марки третіх осіб є їхньою власністю.

Про співпрацю між Університетом інформаційних технологій та менеджмент  та CISCO

Співпраця між Cisco і UITM має довгу історію. У 2000 році в штаб-квартирі UITM була заснована перша регіональна мережева академія Cisco, яка в результаті динамічного розвитку швидко стала другою за величиною академією Cisco в Європі. У 2003 році, як перший і єдиний університет у Польщі (і один із кількох у Європі), UITM отримав статус Навчального центру Академії Cisco, взявши на себе опіку над понад 500 академіями Cisco, що працюють у Польщі, Литві, Латвії, Естонії та Україні, Словаччини та Чехії. У 2018 році UITM отримав нагороду за кращого партнера в програмі Cisco Networking Academy в регіоні. Ця престижна відзнака була присуджена лише трьом університетам Європи.

Наразі, окрім навчання студентів на курсах мережевої академії Cisco, UITM діє як центр підтримки академії та центр підготовки інструкторів, що підтримує розвиток академії Cisco та викладачів програм. Минулого навчального року майже 800 студентів скористалися курсами NetAcad, які пропонуються в рамках навчання в UITM – це одна з найбільших академій Cisco у Польщі.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина На Відродження у Луцьку мотоцикл спалахнув під час руху. ФОТО. ВІДЕО
Наступна новина У Луцьку 24-річний водій збив велосипедиста. ФОТО
Останні новини
Схожі новини

Публікації відсутні