Помилки у догляді за зубами, які ви можете допускати щодня

Помилки у догляді за зубами, які ви можете допускати щодня

Ви чистите зуби щонайменше двічі на день, і здається, в цій нескладній процедурі не може бути помилок. Але британські стоматологи, опираючись на проблеми своїх пацієнтів, склали цілий список помилок, які ви можете робити кожного разу при чищенні зубів.

Зверніть увагу на ці помилки та не повторюєте їх, якщо мрієте про білосніжну посмішку, – пише Канал24.

Техніка чищення зубів

При чищенні зубів не натискайте на щітку занадто сильно, адже це може призвести до стоншення емалі. Кожен раз починайте чистити зуби з нової ділянки – так кожна зона отримає однакову увагу. Рухайте щіткою зверху вниз, а не з боку в бік.

Дотримуйтесь техніки чищення зубів та виконуйте цю процедуру близько двох хвилин

Електричні щітки

Якщо ж ви чистите зуби електричною щіткою, то варто знати, що при сильному натисканні – щетинки загинаються, а отже вся чистка буде малоефективною.

Занадто швидка чистка

В середньому люди чистять зуби близько 1 хвилини, в той час як для ретельної процедури необхідно як мінімум 2. Умовно розділіть зуби на 4 ділянки і приділіть кожному не менше 30 секунд.

Відбілюючі пасти

Пасти з відбілюючим ефектом містять велику кількість абразивних речовин, які можуть привести до швидкого витончення емалі, появи хворобливої чутливості і навіть темних плям.

Уникайте паст із відбілюючим ефектом та ополіскувачів, які містять алкоголь

Ополіскувачі

Регулярне використання ополіскувачів на основі алкоголю небезпечно для здоров'я і навіть може спровокувати виникнення онкологічних захворювань. До того ж, ретельне полоскання порожнини рота відразу після чистки призводить до змивання фтору і в рази знижує ефективність зубної пасти.

Зубна нитка

Рухи вперед-назад травмують ясна і бічні стінки зубів. Правильна техніка – це легкі рухи зверху вниз.

Жорсткі щітки

Зубні щітки з жорсткими щетинками травмують тканини ясен і призводять до зносу емалі. 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Євросоюзу запропонували скасувати плату за роумінг для українців
Наступна новина Вчені встановили причину падіння рівня IQ людства
Останні новини
Схожі новини