Поряд з Луцьким замком проводяться незрозумілі будівельні роботи

Поряд з Луцьким замком проводяться незрозумілі будівельні роботи

У Луцьку поблизу замку Любарта проводяться незрозумілі будівельні роботи.

Про це в Facebook пише член громадської ради при Луцькому міському голові Володимир Пшибельський.

«Старе місто у Луцьку сьогодні - це проекція нереалізованих можливостей і приклад того, як не треба розвивати туристичну галузь. Але не лише цим може похвалитися історична частина міста. Проходячи нещодавно поблизу Луцького замку я помітив у хащах паркан, розташований поруч біля будинка Пузини. І, як виявилося, він там виник недаремно. Бо за парканом приховувалися будівельні роботи, які там, схоже з побаченого, тривають у режимі особливої секретності вже довгий час.

Зараз будівельники залили фундамент. На фото можна побачити, що він прикритий плівкою. Також там лежить цегла. Цікаво, що роботи ведуться поступово, хоча площа будівництва чимала. Напевно, це робиться для того, щоб ніхто чужий не помітив бува цю втаємничену активність, яка провадиться поруч з Луцьким замком на території Старого міста. Функцію відлякування цікавих людей виконують і собаки, яких тримають на місці будівництва.

Мене як лучанина дивує і обурює той факт, що у Старому місті проводяться незрозумілі будівельні роботи. Куди дивиться директор історичного заповідника Павло Рудецький? Де відповідні установи міської ради? Адже всім нібито зрозуміло, що будь-які роботи, особливо на території заповідника, мають проводитися відкрито і прозоро, з дотриманням вимог законодавства. Часто ж будувати там взагалі не можна. Тому, щоб розібратися в ситуації, яка склалася з цим будівництвом-привидом, я буду звертатися до депутатів міської ради», – йдеться у дописі.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Відсвяткуй День Незалежності на роликах!
Наступна новина Гід по стилю від «ПортCity»: вишукане етно
Останні новини
Схожі новини