Як уникнути пені за невчасно сплачену комуналку. Лайфхак від ПриватБанку

Як уникнути пені за невчасно сплачену комуналку. Лайфхак від ПриватБанку

Сервіс ПриватБанку «Регулярні платежі» відтепер ще більше стане у нагоді волинянам, - повідомляє регіональний прес-офіс фінустанови. Адже з 1 травня 2019-го року ввели в дію закон про житлово-комунальні послуги. Серед нововведень – пеня на заборгованість зі сплати комуналки.

Її розмір складає 4% річних. Це означає, що у випадку прострочки комунального платежу споживач сплатить 0,01% від суми боргу за кожен день прострочення. Але підключивши «Регулярні платежі» можна не хвилюватися ні про пеню, ані про прострочку за комунальними платежами.

Щоб оплатити комунальні послуги або провести платежі, що повторюються, клієнтам ПриватБанку не потрібно відвідувати відділення. Для цього достатньо дати доручення банку, і щомісяця з рахунку або картки клієнта буде сплачуватися необхідна сума. Треба лише зазначити назву підприємства – одержувача платежу, суму та дату списання коштів, і можна назавжди забути про черги у касу.

Регулярні платежі можна встановити як на фіксовану суму (наприклад: квартплата, вивіз сміття, послуги зв’язку), так і на змінну, що надає постачальник послуг.

У першому випадку клієнт особисто визначає суму платежу, і вона не змінюється протягом усього часу, на який оформлено послугу.

Другий варіант – це регулярний платіж за надісланими рахунками. У цьому випадку з рахунку клієнта списується конкретна сума, яку зазначив банку постачальник послуг і які надходять у платіжках споживача.

Головна перевага регулярних платежів – своєчасна оплата комунальних рахунків. Клієнт не ризикує бути відключеним від послуг, якщо невчасно здійснить платіж, не отримає штрафу. Після здійснення платежу на мобільний телефон клієнта надходить SMS-повідомлення, де зазначається прізвище платника, сума платежу, опис послуги.

Отримати квитанцію можна в будь-який зручний час (через Приват24, у відділенні або на e-mail). Клієнт у будь-який момент може відкоректувати налаштування регулярних платежів або взагалі відмовитися від них.

Сервіс «Регулярні платежі» для пенсіонерів є безкоштовним. Для забезпечення здійснення послуги потрібно лише підтримувати на рахунку залишок коштів, достатній для погашення заборгованості. А у разі підключення до сервісу карти «Універсальна» і про це можна забути.

Оплата проходитиме за рахунок коштів кредитного ліміту. Це також без додаткових комісій, тобто безкоштовно.

Про зручність та популярність сервісу свідчить статистика минулого року. Так, у Волинській області в 2018-му році було здійснено 268 тисяч регулярних платежів за комунальні послуги на суму понад 51 млн гривень.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина «Громадянська позиція» назвала кандидатів: ми знайшли 11 волинян
Наступна новина Тарас Шкітер не буде балотуватися у нардепи від «Голосу»
Останні новини
Схожі новини