Рожищанин заборгував дітям понад 200 тисяч гривень аліментів

Рожищанин заборгував дітям понад 200 тисяч гривень аліментів

У Рожищі чоловік заборгував дітям понад 200 тисяч гривень аліментів. Згідно інформації, наданої державною виконавчою службою області, станом на 1 грудня на виконанні в цій установі перебувало 12697 документів про стягнення аліментів.

«Найбільша кількість документів даної категорії рішень – у першому відділі ДВС міста Луцька (1797), Ковельському міськрайонному відділі ДВС (1722), другому відділі ДВС Луцька (1164), – говорить Анатолій Клехо, в.о. начальника управління ДВС Головного територіального управління юстиції у Волинській області.

- Найменше їх у Шацькому райвідділі. Тут лише 120 таких документів. У Старовижівському райвідділі ДВС – 174, у Турійському районному структурному підрозділі виконавчої служби – 220. Найбільшу заборгованість по сплаті аліментів зафіксовано у Рожищенському районі. Ця сума складає 224509 гривень».

За словами Анатолія Клехо, процедура примусового виконання рішень щодо стягнення аліментів врегульована Законом України «Про виконавче провадження». Згідно якого виконання рішень про стягнення періодичних платежів проводиться із заробітної плати, пенсії, стипендії боржника або інших його доходів.

Якщо розмір заборгованості перевищує суму відповідних платежів за 3 місяці, виконавець перевіряє майновий стан боржника за його місцем проживання, накладає арешт на майно, надсилає запити до органів, які здійснюють реєстрацію прав на майно, вносить відомості про наявність заборгованості по рішенню суду до Автоматизованої системи виконавчих проваджень, вживає заходи щодо обмеження боржника у праві виїзду за кордон.

Ярина Руднік


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина У Луцьку відзначили найактивніших жертводавців храму у Волновасі. ФОТО
Наступна новина У Луцьку через проблемний інтернет-клуб мешканці гуртожитку потопають у лайні
Останні новини
Схожі новини