Руслана: Ми не маємо права на безвідповідальні рішення

Руслана: Ми не маємо права на безвідповідальні рішення

Співачка Руслана заявила, що Майдан «належить людям» і вона не братиме участі в політичних проектах.

Про це вона написала з Бухареста у ніч на 11 грудня на своїй сторінці у Facebook/

Руслана Лижичко нагадала, що 4 роки тому вона стояла на сцені Майдану 10 годин поспіль, у ніч на 11 грудня 2013 року відбувся моторошний штурм Майдану.

«Сьогодні я у Бухаресті. У Європі спокійна передріздвяна атмосфера.

Але в мене калатає серце. І я не знаю, чи сьогодні зможу заснути і чи взагалі спатиму найближчі дні. Думки вирують… 4 роки тому я стояла на сцені Майдану рекордну кількість часу – 10 годин.

Я не могла відпустити мікрофон, не тому що не могла його передати комусь іншому, а тому що бачила, що довкола істерика і навіть в чоловіків підкошувалися ноги.

Всі пам'ятають штурм Майдану в ніч проти 11 грудня 2013-го року. Сказати, що було моторошно – це нічого не сказати. Сказати, що я була вражена героїзмом людей – це нічого не сказати. Це була одна з найскладніших ночей на Майдані.

Люди забували про небезпеку, не зважали на те, що їх життя може обірватися будь-якої миті. Все це не мало значення. Це не була ейфорія. Це не була емоція чи ще щось, що намагалися "приписати" Майдану і всім його учасникам.

Люди щиро віддавали себе майбутньому. Кожен стояв за майбутнє своїх сімей. 

Я не можу сьогодні спокійно ні писати, ні думати про ту ніч, тому що сьогодні в Україні знову вирують події. Я хочу розібратися і перш за все для себе дати оцінку тому, що сьогодні відбувається.

На Майдані я пережила безліч ситуацій, коли просто не знала, що робити. Було і страшно і не страшно водночас.

Ми знали, заради чого ми стоїмо, і водночас не знали, що буде наступної хвилини. Події розгорталися і ми (я маю на увазі таких людей, які просто вийшли з мирним протестом) не могли передбачати перебіг цих подій. Ми відстоювали цивілізаційний вибір нації – проєвропейський розвиток країни.

Ми тоді не говорили прямо за корупцію, але розуміли, що всього цього треба позбавлятися, ламати існуючу систему, невідворотно демонтувати все те, що гальмує наш розвиток.

На жаль, на це ми не можемо вплинути навіть зараз.

Сьогодні на Майдані зібралися тисячі людей. Були там і мої знайомі. Кожен прийшов з власних міркувань…

"Хто понесе за все відповідальність?", "Хто нестиме відповідальність за події, за людей?" - ці питання я ставила щоразу, коли на Майдані приймалися якісь рішення чи відбувався якийсь заклик – чи то під час Віче, чи то, коли це просто назрівало.

І це єдине питання, яке я ставлю собі і сьогодні», – міркує співачка.

Більше – дивіться у відео. 

 

I am from Bucharest about Majdan. Я з Бухаресту про Майдан.

Posted by Ruslana Lyzhychko on Sunday, 10 December 2017

 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина У Луцьку кілька будинків вже дві доби «відрізані» від води
Наступна новина Луцький нічний клуб шукає адміністратора
Останні новини
Схожі новини

Публікації відсутні