«Спортивна база Горохівщини за останні роки поліпшилась», - райрада

«Спортивна база Горохівщини за останні роки поліпшилась», - райрада

У Горохівській районній раді розглянули запит депутата обласної ради Віталія Кварцяного   щодо здійснення заходів, спрямованих на розвиток футболу у Волинській області.

 "Діяльність Федерації футболу Горохівщинн спрямована виключно на позитивну динаміку розвитку футболу в районі. На сьогоднішній час сформовано позитивний імідж федерації серед державних та громадських установ, серед батьків та їх дітей, серед тренерів та фахівців спортивного руху.

У своїй діяльності ФФГ отримує необхідну допомогу і підтримку з боку Горохівської райдержадміністрації, районної ради, міських, селищних та сільських рад.

У Чемпіонаті Волині, у кубку з футболу постійно брала участь команда ФК «Мар’янівка». Команда «Агропродукт» м. Горохів брала участь у Чемпіонаті Волині 2016-2017 р.р., де зайняла перше місце в групі В. А чемпіонаті 2017/2018р.р. грає в групі А.

В змаганнях за рік, згідно затвердженого календаря, проведено близько 30 змагань ( чемпіонати першості, зустрічі, турніри), де змагались спортсмени від малих дітей до ветеранів.

Футбол залишився найбільш популярним видом спорту серед населення на Горохівщині.

В чемпіонаті району брали участь команди : в 2009р. - 22; в 2010р - 28; в 2011р. - 32; в 2012 - 36; в 2013 - 36; в 2014р. - 34; в 2015р. - 35; в 2016р. - 34; в 2017р.-32.

В районі зареєстровано три футбольні клуби: ФК «Мар’янівка», ФК «Стир» м. Берестечко, ФК «Горохів», де працюють тренери на громадських засадах.

            В районі працює дві спортивні школи. У Горохівській КДЮСШ ім. О. Баламута на відділенні футболу працює 3 тренери-викладачі, займається; 123

учні. В Горохівській ДЮСШ «Колос» на відділенні футболу працює два тренери-викладачі, займається 98 учнів. Вихованці спортивних шкіл показують хороші результати з футболу. У 2015-2016 сезоні приймали участь дві футбольні команди в дитячо-юнацькій футбольній лізі Волині. В сезоні 2016-2017 років в дитячо-футбольній лізі Волині команди приймали участь в трьох вікових категоріях. А в сезоні 2017-2018 років в ДЮФЛ заявлені в чотирьох вікових категоріях, де успішно виступаємо.

Проведено змагання «Шкіряний м’яч» спільно з освітою поетапно серед чотирьох вікових категорій. Хто зайняв призові місця, захищав честь району на обласних змаганнях.

Матеріально-спортивна база Горохівського району за останні роки значно поліпшилась. Для потреб футбольних команд району використовуються сільські, шкільні футбольні поля. Проводиться ремонт футбольних полів, але ще не всі футбольні поля відповідають вимогам.

За останні роки збудовано три нових футбольних поля в с.Ватин, с.Колодеже та смт. Мар’янівка. Діє три стадіони в м. Берестечко, м.Горохів та смт. Мар’янівка. В 2016 році на поточний ремонт стадіону «Колос» в м. Горохів було використано 272,6 тис. грн.: зроблено літні душеві, покладено асфальт, закуплено крісла, зроблений ремонт роздягалок, трибуни, туалетів, огорожі.

В 2017 році на стадіоні «Колос» в м. Горохові проводиться ремонт футбольного поля.

Планується придбати електричний нагрівач води.

 

На стадіоні смт. Мар’янівка зроблено ремонт футбольного поля. Є душеві з гарячою водою, роздягалки, кімната для суддів, трибуни з пластиковими кріслами. На стадіоні в м. Берестечко в 2009 році зроблено ремонт футбольного поля. Душових, трибун немає. Зроблений міні-футбольний майданчик, залишилось придбати штучну траву", -- йдеться у відповіді на депутатський запит, яку надав заступник голови Горохівської районної ради Віталій Клемба.

 


Читати далі


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Що думають лучани про медреформу і вибір дільничого лікаря. ВІДЕО
Наступна новина Майдан. Таємні файли: брати Капранови у Луцьку нагадали про Революцію Гідності. ФОТО
Останні новини
Схожі новини

Публікації відсутні