Сухопутні війська ЗСУ готуються до масштабної трансформації. Що зміниться?

Сухопутні війська ЗСУ готуються до масштабної трансформації. Що зміниться?

Масштабну трансформацію Сухопутних військ ЗСУ оголосив Командувач Михайло Драпатий на ставці Верховного Головнокомандувача у четвер, 12 грудня. Ключові пріоритети — люди, технології та прозоре управління.

Про це повідомили на сторінці Сухопутних військ.

Зміни, пишуть, вплинуть на ситуацію на фронті на користь України. Ця трансформація охопить рекрутинг та військову підготовку, новітні технології та управління боєм, цифровізацію процесів у війську, трансформацію управління, логістики та соціальної підтримки військових.

Сухопутні війська Збройних Сил України мають стати високотехнологічними, гнучкими та адаптивними. Елітою! Люди, технології та прозоре управління – це наш фокус уваги, – наголосив генерал-майор Михайло Драпатий.

Він додав, що оголошені зміни мають повну підтримку з боку Верховного Головнокомандувача Збройних сил, і втілюватимуться спільно з Генеральним Штабом, Міністерством оборони та громадянським суспільством: волонтерами та благодійними фондами.

Що і як саме зміниться у найбільшій структурній частині Збройних сил України, якою є Сухопутні війська?

  • Військова підготовка: йдеться про реформування навчальних програм і центрів, а також про використання найсучасніших тренажерів та інших новітніх технологій у навчанні. Підготовка бійця має бути найкраще адаптованою до потреб фронту.

Навички та вміння нашої основи – піхотинця – мають бути максимально прикладними та практичними, без зайвої лірики, а головними носіями цих знань буде сержантський корпус з бойовим досвідом. Акцент у цих змінах буде на принципи військового лідерства та знання технологій. Без таких вмінь неможливо встановити контроль над хаосом бою, а зараз це одна із головних цілей для зміни ситуації на фронті,– пояснює Михайло Драпатий.

  •  Рекрутинг та соціальна підтримка: у Сухопутних військах буде запроваджено прозору модель рекрутингу із нульовою толерантністю до корупції. Водночас зміниться підхід до соціальної підтримки військовослужбовця. Він має відчувати постійну турботу про себе: від першого дня служби до працевлаштування у цивільному житті після звільнення.
  • Технології: український піхотинець повинен мати технологічну перевагу над ворогом на полі бою.
  •  Оптимізація управлінських процесів. Потрібна «маневреність та ефективність» в адміністративному апараті, основою для цього будуть організаційні зміни та цифровізація.

Першими сферами, які відчують управлінські зміни, стануть логістика та військова підготовка. Адже саме вони є вирішальними для боєздатності українського війська.

 

 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина У Нововолинську поховали захисника України
Наступна новина 30 українських інструкторів відправлять на навчання в Литву
Останні новини
Схожі новини

Публікації відсутні