«Це жопа... VIPовська жопа...» або «Ну дуже інформаційні новини»

«Це жопа... VIPовська жопа...»  або «Ну дуже інформаційні новини»

І так, відразу розставимо всі крапки над «і». Все, що написано далі, – це лише мої думки та суб’єктивні судження, котрі можете підтримувати або ні. Це не є офіційними заявами від закладів, агенцій та громадських організацій, які я представляю. І попрошу їх не «приплітати» до мого особистого блогу !!!

Напишу я сьогодні Вам, мої дорогі читачі, про один сайт у Луцьку, який дна не бачить (бо постійно його пробиває). Їх напрям, як я розумію, це жовта преса… ну але ця жовч, яка ллється з їх новин, – це перебор, або, як співав Михайло Щур в одній пісні, «...гітарний перебор...». 

Тепер все по порядку. Мова йде про сайт VIP, колись пристойний і читабельний сайт. Давайте глянемо їх «особисті» новини, я так розумію, що новини віділені жирним (таким як я хіхіхіх) шрифтом – це їх особисті новини, або ті, які вони перші у волинському медіа-просторі опублікували на своєму сайті за добу – тобто з 12:30 13.09.2017 до 12:30 14.09.2017 (коли я почав готувати блог у цей час).

Є 5 новин. Дві не розглядаємо. Чому ? Та тому що одна це про подорожі депутата (в принципі нічого цікавого – стандартна новина, яка «призвана» розділити людей на декілька таборів, ті, хто радіє за те, що людина подорожує, ті, хто подумає : «куркуль, на наші гроші відпочиває закордоном», і ті, кому просто пох….), інша  – доволі мила та добра, і з частинкою хорошого гумору (за це людині, яка писала цю новину плюс в карму – посміхнуло). Цікавлять інші три, до яких у мене є притензії… Давайте поглянемо на них від «старішої» до «новішої»….

--- ЖУРНАЛІСТА ОБУРИЛО МЕНЮ З ПОМИЛКАМИ У ЛУЦЬКОМУ БАРІ

Так. Я працюю в цьому закладі. Але я не писатиму виправдання – ми повністю визнали свою вину і зараз працюємо над її вирішенням. Не важливо, хто і як зробив ці помилки – важливо, що людей це турбує і ми прислухалися та відразу зреагували на це. Повну відповідальність за це беру на себе….

А тепер до самої новини. Вона опублікована 13.09.2017 о 13:06. До цього часу ситуація була вже прокоментована багатьма. Давайте до цікавого… Чому б не звернутися до мене (як до представника закладу, при чому дуже сумніваюся, що редактори та журналісти не знали, що я там працюю) за коментарем, не зробити публікацію цікавішою, додавши подальші коментари Іванки Мартинів, Юрія Конкевича і інших коментаторів ситуації ? 

Хіба не більше переглядів буде, коли буде розгорнута проблема ? Хіба ідея з «патрулем» не цікава (наприклад, я повністю підтримую, бо деколи за постійною метушньою та іншими проблемами упускаються такі проблеми, а відвідувачі не всі такі, як пан Юрій – не вказують на помилки. Думаю, кожен заклад хоче розвиватися та виправляти свої помилки, так як ми це робимо у барі «П’ятниця» (пр-т. Волі 17) :-) ).

Читати такі новини, для мене, як користувача – це те саме, що їсти напівсухий фрукт, ніби може бути, але чогось не вистачає…

Але такі новини – це ще не біда… читайте далі…

--- ЛУЦЬКА ЖУРНАЛІСТКА ПРИЙШЛА НА РОБОТУ В ПІЖАМІ

Відразу покажу фото з новини : 

Оце новина !!! Та неужелі ??? Друзі, це вже давно мода, і приходити на роботу в піжамі – нормально !!! Чому б ні ? Керівництво дозволяє, виконуй роботу якісно і все. Всі вже в Європі давно звикли до того, що роботу потрібно виконувати в тому одязі, в якому тобі зручно. Та і в Луцьку давно це не новина, пам’ятаю, ще як минулого року це був «тренд», запущений відомою в нашому місті піарницею. 

І ще давайте говорити прямо – виглядає на Ірі одяг, не як піжама, а як «модний прикид». Ну чесно – це ж не якась там піжама у вигляді леопарда, і то я думаю, що в наш час це мало, кого здивує – а просто викличе хорошу і добру посмішку.

Остання фраза у новині мене, звісно, трішки вбила --- «У коментарях дівчині зауважують, що вона ще й не одягнула бюсгалтер, та це вона спростувала.». А про труси не забули написати ? Я розумію, що Ви хочете намагатися бути «жовтою пресою», але ну блін… Чому не можна бути такими, як Таблоїд.Волинь (це не реклама, а порівняння, мені за рекламу, на жаль, VIP не платив, але думаю? відвідуваність зміниться … а в яку сторону вирішувати Вам). ? Все якісно, навіть ті самі плітки чи новини бомонду подані в якісному плані, а не додані пару слів і CtrlC CtrlV. 

Переходимо до «вішеньки» на торті : 

--- ВОЛИНСЬКА МИСТКИНЯ ПОСВІТИЛА СІДНИЦЯМИ НА КУРОРТІ

Ну і фото з новини (якщо що смайли з фб додав сам, на сайті опубліковано без них) : 

Ви це серйозно ? Новина про сідниці ? А новина про те, що депутат міськради сходив в туалет? коли буде? Треш так треш. Чекати інтерв’ю прибbральниці з міськради, яка вона незадоволена тим, що депутати і депутатки проносять з собою у вбиральню і викидають у смітник?  Чи будете чекати посту у ФБ про це (так як колись пост Аріни Крапки набув розголосу) ? 

А взагалі – доступ до сайту мають всі користувачі інтернету. Правильно? Навіть неповнолітні. А де хоч позначка в назві 16+ ? Чи Вам всерівно на те, що дивиться наша «молодь» (я відчуваю себе старим з цим розвитком активності неповнолітніх в інтернеті і нічого не розумію) ?

VIP – Ви показали своє відношення до ваших користувачів цією новиною. І це ЖОПА… VIPовська ЖОПА… 

p.s. А Ви хрещенні ? Просто так цікавлюся – для саморозвитку…

Аааа…. ну і ще очікую новину на вашому сайті із заголовком – «Луцький організатор «очерняє» репутацію добросовісного сайту». Ви ж так любите публікувати «свої» новини, взяті з сторінок ФБ ).

На завершення – просто хороша нова пісенька, для розслаблення і роздумів. Ми так часто дивимося на всіх, що не визнаємо свої помилок. 

 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина У Tesla з'явились серйозні конкуренти: найновіші безпілотні автомобілі німецького автосалону
Наступна новина За незаконний видобуток бурштину волиняни таки заплатять штраф
Останні новини
Схожі новини