У Луцькій міській лікарні роблять інтимну пластику

У Луцькій міській лікарні роблять інтимну пластику
Фото ілюстративне

У Луцькій міській клінічній лікарні роблять жіночу інтимну пластику. Два місяці тому тут почали застосовувати новий метод зменшення малих статевих губ у жінок.

Гіпертрофія статевих губ спричиняє і фізичний, і психологічний дискомфорт

Завідувачка відділення малоінвазивної хірургії, доктор медичних наук Ганна Колесник пояснює, кому потрібне таке втручання.

За словами медика, гіпертрофія (збільшення) малих статевих губ – поширена жіноча проблема. Вона може бути вродженою або ж набутою (внаслідок травм, складних пологів або ж через вікові зміни).

Жінки з такою проблемою не можуть довго сидіти,  їздити на велосипеді через біль.

«Також жінка соромиться свого тіла, не ходить у сауну, басейн, на пляж, відчуває дискомфорт при статевому акті. Через це у неї навіть може початись депресія», - каже лікарка.

Крайову резекцію (висікання) малих статевих губ у відділенні роблять вже більше двадцяти років, а два місяці тому тут почали робити лямбда-лабіопластику – висікання фрагменту статевої губи. При цьому зберігається уся чутливість зони. Завідувач відділення про такий метод дізналась на стажуванні у Німеччині. Впровадити методику також допомогла лікар акушер-гінеколог Інна Бугайчук. 

Завідувачка відділення малоінвазивної хірургії Ганна Колесник
Лікар акушер-гінеколог Інна Бугайчук

За кілька днів після операції можна виходити на роботу

Зазвичай на пластику статевих губ приходять жінки у віці 40-45 років, але бувають і молодші. Якщо патологія вроджена, вікових обмежень немає. Однак лікарі не радять робити операцію до перших пологів і за 2-3 роки після них, аби уникнути гормональних змін тканин.

Кому не можна робити інтимну пластику: жінкам з хронічною печінковою недостатністю, психічними захворюваннями та запальними процесами.

Операція малоінвазивна і нетравматична. Жінка після неї проводить лише один-два дні у стаціонарі. Далі два-три дні їй рекомендують багато не сидіти, а повне відновлення настає в середньому за місяць. Протягом цього часу не варто жити статевим життям, ходити до басейну і спортзалу.

 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина У центрі Луцька відкрився новий барбершоп
Наступна новина Новим командувачем ООС став Олександр Сирський. Що про нього відомо
Останні новини
Схожі новини