У Луцькому ВПУ будівництва та архітектури відкрили центр професійної кар’єри

У Луцькому ВПУ будівництва та архітектури відкрили центр професійної кар’єри

У Луцьку відбулося відкриття центру професійної кар’єри у Луцькому ВПУ будівництва та архітектури.

Навчальний заклад здійснює підготовку кваліфікованих робітників за такими напрямками: Будівництво, Деревообробка та Мистецтво, а також молодших спеціалістів за спеціальностями: Будівництво та експлуатація будівель і споруд; Оброблювання деревини та Декоративно-прикладне мистецтво.

Відкриття було урочистим. Студенти навчального закладу проявили свою творчу майстерність та підготували гарні художні номери на професійну тематику.

У відкритті Центру професійної кар’єри Луцького ВПУ будівництва та архітектури 25 жовтня 2017 року взяли участь директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк, директор Луцького міського центру зайнятості Олена Шишова, фахівці служби зайнятості та представники роботодавців:

- ПАТ "Луцьксантехмонтаж №536",

- ТЗОВ "Інтербудінвест",

- Підприємець Вадим Сельвесюк,

-ПАТ «Луцький домобудівельний комбінат»,

- ПП «Плерома»,

- ПАТ "Теремно хліб»,

- ТзОВ  «Луцьктехнобуд»,

- ТзОВ «Бетон Брук Серсіс».

Роботодавці ознайомили студентів училища з специфікою роботи підприємств, професійними досягненнями та умовами  праці. Випускники отримали інформацію про переваги працевлаштування та можливостями проходження практики. Роботодавці готові брати на роботу випускників без досвіду роботи, навчати їх та платити достойну заробітну плату.

Центр професійної кар’єри Луцького ВПУ будівництва та архітектури – це площадка для активного спілкування основних учасників процесу сприяння зайнятості: особи, держави, роботодавця. Учні та студенти навчального закладу матимуть можливість підвищити конкурентоспроможність на ринку праці. Викладачі – налагодять тісну співпрацю з підприємствами, організаціями, незалежно від форм власності, які можуть бути потенційними роботодавцями для випускників училища.

Завершилося свято оглядовою екскурсією по навчальному закладі. Подивитись там є на що. Гості знайомились з роботами студентів, які розміщені по коридорах навчального закладу та зібрані у Музеї Луцького ВПУ будівництва та архітектури. Майстерність вражає. В навчального закладу впевнене сьогодення та велике майбутнє.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина У Луцьку не розминулись Volkswagen та Renault
Наступна новина Як утеплити власну квартиру та не замерзнути: корисні лайфхаки
Останні новини
Схожі новини