У Луцьку демонтують низку незаконно встановлених огорож

У Луцьку демонтують низку незаконно встановлених огорож

Кілька незаконно встановлених дерев'яних та металевих огорож в різних районах Луцька будуть демонтовані у рамках рішення виконкому про впорядкування прибудинкових територій.

Так, члени виконавчого комітету міськради під час засідання 21 березня ухвалили проект рішення про впорядкування прибудинкових територій в Луцьку, пише ІА Волинські новини.

Як пояснила директор департаменту муніципальної варти Юлія Сиротинська, це комплексне питання щодо незаконно встановлених парканів. На прибудинкових територіях у якості парканів місцеві жителі ставлять старі рами, дерев’яні дошки тощо. З її слів, демонтаж цих конструкцій ляже на плечі працівників департаменту.

Нині на території Луцька знаходиться значна кількість металевих та дерев’яних парканів. Такі конструкції самовільно розміщувались десятиліттями жителями міста на територіях загального користування з метою обгородження городів, окремих частин прибудинкових територій. Значна частина таких парканів перебуває у вкрай занедбаному стані, що негативно впливає на естетичний вигляд міста.

До департаменту муніципальної варти неодноразово надходили скарги жителів міста про травми, отримані у зв’язку з розміщенням таких конструкцій. Деякі лучани шляхом огородження окремих частин зелених зон на прибудинковій території фактично здійснюють самозахоплення земельних ділянок, які перебувають у комунальній власності, що, своєю чергою, заборонено відповідно до пункту 2.5.5.1.10. (влаштовувати городи на прибудинкових територіях багатоквартирних будинків, пошкоджувати або знищувати газони, знищувати дерева, кущі тощо) та пункту 2.5.5.1.13 (самовільно встановлювати рекламоносії, різноманітні конструкції, інформаційно-рекламні плакати, стаціонарні малі архітектурні форми) Правил благоустрою Луцька.

Муніципали вважають, що пропоноване рішення сприятиме відновленню порушеного благоустрою та формуванню сучасного міського середовища, очищенню прибудинкової території від незаконно розмішених конструкцій.

До переліку адрес, за якими знаходяться конструкції, що обмежують доступ до зелених зон на прибудинкових територіях, перебувають у занедбаному стані та підлягають демонтажу у Луцьку увійшов 41 пункт. Щодо всіх об’єктів муніципали надали фотоматеріали.

Отже, демонтажу підлягають паркани за адресами: вул. 8-го Березня, 33, пр-т Відродження, 9, 45а, вул. Гулака-Артемовського, 16, вул. Гаврилюка, 2, вул. Декабристів, 25, 31, вул. Загородня, 6, 8, 21, вул. Захарова, 7, 9, 14, вул. Франка, 49, вул. Кафедральна, 27, вул. Казакова, 2, вул. Кравчука, 19, 19а, Львівська, 55, 57, 59, 61а, пр-т Молоді, 6, 6а, 10а, пр-т Президента Грушевського, 4, 15, 17, пр-т Перемоги, 1а, вул. Писаревського, 4, 7, 9, 11, вул. Січова, 1, пр-т Соборності, 19, 25б та вул. В’ячеслава Хурсенка, 46, 50б, 52а, 52б, 58.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина «Поезія – це завжди неповторність», - думки волинських поетів
Наступна новина Порошенко підписав закон про заборону допуску осіб зі зброєю до Ради
Останні новини
Схожі новини