У Луцьку організовують літню сеньйоріаду для студентів-пенсіонерів

У Луцьку організовують літню сеньйоріаду для студентів-пенсіонерів

У Луцьку організовують І Міжнародну літню сеньйоріаду для людей поважного віку, які є студентами «Університетів третього віку».

Організаторами сеньйоріади є громадська організація  «Центр освіти «Університет третього віку» (Луцьк) і Громадська організація «Асоціація Університетів третього віку «Клепсидра» (Київ).

Вперше в Україні, у Луцьку будуть проведені міжнародні спортивні змагання для людей поважного віку, які належать до Університетів третього віку, Територіальних центрів соціального обслуговування, Громадських організацій, Об’єднань і колективів України і країн ЄС.

Станом на 01.08.2017 року до участі в Сеньйоріаді зголосились команди з України, Польщі, Литви, Туреччини, Білорусії.

Сучасний Олімпійській рух для людей літнього віку набув форм так званих Сеньйоріад, які проводяться в Європі вже протягом десяти років і відрізняються від звичних Олімпіад тим, що орієнтовані на вікову аудиторію активних людей літнього віку («senior» в перекладі з англійської означає «літня людина»), а також дозволяють реалізовувати прагнення людини змагатися та бути кращим, жити довго та щасливо і бути відповідальним до власного здоров’я.

Читати далі


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Після 10 серпня в Україні почнеться осінь, - експерт
Наступна новина Як мати 5 речей і завжди бути стильною: Поради стиліста
Останні новини
Схожі новини