У Луцьку помер викладач фізкультури і тренер з фехтування

У Луцьку помер викладач фізкультури і тренер з фехтування

2 лютого відійшов у засвіти викладач фізичного виховання Волинського фахового коледжу Національного університету харчових технологій Василь Васильович Мартинюк. 6 лютого йому мало б виповнитися 66 років.

Про це повідомляє ВСН.

Василь Мартинюк був досвідченим педагогом з високим рівнем знань, спеціалістом вищої категорії, який активно впроваджував у своїй роботі інноваційні освітні технології, учасником науково-практичних семінарів провідних тренерів України з фехтування Національного Олімпійського Комітету України. Про це повідомили у Волинському фаховому коледжі НУХТ.

«Василь Васильович керувався принципом служити людині, громаді, суспільству. Він присвятив себе освіті, був хорошим прикладом для молодого покоління», - пишуть про викладача у коледжі.

Довідка:
Василь Мартинюк народився 6 лютого 1957 року в селищі Клевань Рівненської області.1974 році закінчив Клеванську середню школу і вступив до Луцького державного педагогічного інституту імені Лесі Українки. 1977 року присвоєно звання Майстра спорту з фехтування. Після закінчення інституту в 1978 році за скеруванням працював  вчителем фізичної культури в Боратинській восьмирічній школі. 1981 – 1982 роки – інструктор по роботі з дітьми в місті Рівне. 1982 – 2008 роки – працював тренером-викладачем в фізкультурно-спортивному товаристві «Спартак». З 2008 року – викладач фізичної культури, керівник фізичного виховання Волинського фахового коледжу НУХТ. Очолював секції з баскетболу,  футболу, настільного тенісу. Його студенти неоднарозово були переможцями обласних змагань. Готував команду хлопців з футболу для участі у республіканському турнірі серед футбольних команд комплексу НУХТ, де команда посіла ІІІ місце.

 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Архієпископ Матфей вперше в новому титулі провів службу в храмі Володимира. ФОТО
Наступна новина Неповнолітніх дівчат, яких депортували в росію, повернули до сестри на Волинь
Останні новини
Схожі новини