У Луцьку стартувала школа дебатів

У Луцьку стартувала школа дебатів

26 жовтня в обласному центрі Волині стартував всеукраїнський проект «Школа дебатів». Його реалізація в Луцьку стала можливою завдяки ГО «Солідарна молодь».

Кожному з нас доводилося переконувати, наводити аргументи «за» чи «проти» певного явища. У таких ситуаціях потрібно бути впевненим у собі та своїх твердженнях, вміти переконати опонента у своїй правоті. Саме цьому впродовж двох місяців навчатимуть у «Школі дебатів».

«У нас є мінімум, який ми розглянемо впродовж цієї школи, але ми будемо старатися адаптувати весь процес під потреби аудиторії. Класичні дебати вчать аргументувати, мислити більш структурно, системно, критично. За ці два місяці доноситиму до учасників «Школи дебатів» знання, необхідні в майбутньому. Заняття будуть цікаві, різноманітні і, сподіваюся, корисні для наших учасників», – висловився тренер проекту, голова Волинського осередку Федерації дебатів України Антон Євтушок.

«Я неймовірно рада тут усіх вітати. Я намагаюся частинку себе віддавати молоді. Тому що дійсно хочу, щоб молодь у нашій країні розвивалася, адже у нас зараз будується нова талановита генерація. «Школа дебатів» покликана розвивати найважливіші для людини навички – переконання, аргументування та позиціонування. Якщо ви хоч раз думали про те, чи бачите себе міжнародним чи громадським діячем, політологом – цей проект саме для вас! Він вам допоможе в роботі, в житті, в суспільстві. Ви зрозумієте, що будете почувати себе більш комфортно, більш впевнено і зможете займати керівні посади», – переконана генеральний секретар ГО «Солідарна молодь», керівник проекту «Школа дебатів» Дінара Ґабібуллаєва.

«Перша школа дебатів – це проект, орієнтований саме на молодь. Тому що за молоддю – майбутнє, їй важливо вміти доносити свою позицію, аргументувати, переконувати. А в сучасному світі саме такі речі важливі. Вже давно суперечки не вирішуються за допомогою кулаків, справи вирішуються за допомогою слова. Тому «Школа дебатів» покликана розвинути в молодих людях саме це вміння», – каже керівник молодіжного крила Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» на Волині Олександр Новак.

«Я завжди радий бачити молодих людей, небайдужих до таких заходів. Молодь завжди рухає, молодь більш активна, амбітна, прогресивна. Однозначно, молодь здатна перевертати. Такі проекти – це чудова можливість вдосконалити себе та отримати нові навички. Головне, щоб ця зустріч і ці знайомства були цікавими та корисними і мали хороший кінцевий результат», – звернувся до присутніх голова Волинської обласної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Ця школа дає можливість розвинути ораторські здібності та навчитися мистецтву переконання. Впродовж двох місяців учасники спілкуватимуться з професіоналами та отримуватимуть нові знання, які неодмінно принесуть користь у майбутньому.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина П'яна ДТП на Волині: водій збив дитину на велосипеді
Наступна новина У Луцьку обікрали автівку киянина


Останні новини
Схожі новини