У СНУ дали пояснення скандальній заяві про декомунізацію

У СНУ дали пояснення скандальній заяві про декомунізацію

Ректор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Ігор Коцан запевнив, що науково-експертна позиція окремих викладачів – лише їх власна думка та не відповідає позиції університету та ректора.

Про це йдеться на сайті університету. 

Нагадаємо, раніше повідомляли, що Східноєвропейський університет імені Лесі Українки виступив за визнання неконституційним закону про декомунізацію. А на сесії обласної ради просили керівництво Східноєвропейського національного університету пояснити, чому із вишу до Конституційного суду надійшли висновки щодо «неконституційності» закону про декомунізацію. 

«На адресу університету надійшов лист від судді-доповідача В. П. Колісника з проханням повідомити позицію фахівців з питання, щодо якого відкрите конституційне провадження.

Вивчити дане питання та підготувати відповідь було доручено декану юридичного факультету О. В. Лабі.

Викладачі кафедри теорії та історії держави і права юридичного факультету СНУ імені Лесі Українки В. М. Кравчук та О. М. Юхимюк підготували науково-експертну позицію, яка не відповідає позиції університету та ректора.

Керівництвом університету не було приділено належної уваги цьому питанню, оскільки воно було на контролі декана юридичного факультету. Відтак науково-експертна позиція окремих викладачів кафедри теорії та історії держави і права юридичного факультету – лише їх власна.

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки та ректор повністю підтримують Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Нині створено комісію з фахівців конституційного права та проводиться службова перевірка щодо науково-експертної позиції викладачів кафедри теорії та історії держави і права юридичного факультету, результати якої будуть розглянуті на засіданні вченої ради університету», - йдеться на сайті СНУ. 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Головного лікаря волинської інфекційної лікарні звільнила Волиньрада
Наступна новина США вже продають в Україні зброю
Останні новини
Схожі новини