У Волинській обласній лікарні готові робити пересадки серця

У Волинській обласній лікарні готові робити пересадки серця

Головний лікар Волинської обласної клінічної лікарні Іван Сидор сьогодні звітував перед членами постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства про діяльність закладу в період з 2012 до 2017 року.

Зокрема він розповів про те, яка   робота проводилась  в плані  підвищення фахового рівня лікарів. "Були укладені угоди із високоспеціалізованими медичними центрами та клініками Європи. Це дозволило нашій клініці розширити міжнародне співробітництво. Протягом року біля 50 спеціалістів обласної клінічної лікарні проходять міжнародне стажування на робочих місцях у тих клініках. Загалом протягом 6 років було підготовлено понад 300 спеціалістів", - наводить статистику головний лікар.

 Увагу депутатів зосередили й на договорі про співпрацю   із професором Кьорфером - німецьким кардіохірургом із світовим ім’ям.   Друга угода була підписана із Сілезьким кардіоцентром, м. Забже, Республіка Польща. На цій базі пройшли стажування на робочих місцях 45 спеціалістів обласної клінічної лікарні. Кардіохірурги лікарні спільно із польськими кардіохірургами провели біля 50 оперативних втручань на серці на базі обласної клінічної лікарні із застосуванням сучасних технологій та нових методик. 
Читати далі


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина 50 відтінків свободи: новий трейлер фільму став хітом мережі
Наступна новина Що додати в каву для смаку та аромату
Останні новини
Схожі новини

Публікації відсутні