Уряд виділив 53 млн грн для Сил оборони: 30 із них – на Центр крові

Уряд виділив 53 млн грн для Сил оборони: 30 із них – на Центр крові

Сили оборони отримають додаткові 52.94 млн грн з державного бюджету. Зокрема, 30 млн грн буде спрямовано на реконструкцію будівлі Центру крові «Головного військового клінічного госпіталю».

Кабінет Міністрів України ухвалив відповідне розпорядження, інформує Міноборони. 

Зазначена сума – це надходження субвенції з місцевого бюджету до державного, яка не була використана протягом 2024 року. Міністерство оборони постійно вживає заходів з пошуку додаткового фінансування критичних потреб Сил оборони України. Тому залучення коштів місцевих бюджетів, як додаткового джерела фінансування, наразі є вкрай важливим.

Варто зазначити, що вказане фінансування буде спрямовано за бюджетною програмою «Забезпечення діяльності Збройних сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їх сімей, ветеранів війни».


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина На Волині триває судова тяганина щодо виселення УПЦ МП з культових споруд
Наступна новина Помер від поранень: не стало захисника з Луцька
Останні новини
Схожі новини

Публікації відсутні