В Любліні обговорили реалізацію транскордонної Стратегії

В Любліні обговорили реалізацію транскордонної Стратегії

17 листопада 2017 року в Управлінні Маршалка Люблінського воєводства Республіки Польща відбулося засідання Комітету з впровадження Стратегії транскордонного співробітництва Люблінського воєводства Республіки Польща, Волинської та Львівської областей України та Брестської області Республіки Білорусь на 2014-2020 роки.

Волинь під час цієї зустрічі представляли Олександр Пирожик – перший заступник голови обласної ради, Ірина Прус – заступник начальника відділу з питань бюджету, економічної політики та проектної діяльності виконавчого апарату обласної ради, та Юрій Кресак – начальник управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції Волинської облдержадміністрації.

Наразі всіх присутніх на заході об'єднує Єврорегіон «Буг», а також бажання реалізувати спільну Стратегію, яка дасть змогу розвивати взаємовигідні цивілізовані стосунки.

Головував на засіданні Богдан Кавалко, директор департаменту регіональної політики Управління Маршалка Люблінського воєводства.

Крім представників Люблінщини, у засіданні взяли участь делегації Волинської та Львівської областей України, а також Брестської області Республіки Білорусь, зокрема, представники обласних рад, обласних державних адміністрацій та Єврорегіону «Карпати».

Відкриваючи засідання, очільник делегації від Волині Олександр Пирожик у своєму вступному слові висловив переконання в тому, що Стратегія транскордонної співпраці має виходити з розуміння спільного майбутнього, базуватися на засадах рівноправності та взаємоповаги, а не нав'язуванні іншим своїх трактувань нашого спільного минулого, сьогодення та майбутнього.

На засіданні Комітету презентували проект моніторингового звіту із впровадження транскордонної Стратегії. В результаті обговорення документу були внесені пропозиції щодо його доопрацювання в частині, що стосується уніфікованого підходу до обробки статистичної інформації про Єврорегіон «Буг». Читати далі


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина У лучанина вилучили амфетамін, марихуану та BMW
Наступна новина У Hollywood повідомили програму на тиждень
Останні новини
Схожі новини

Публікації відсутні