Від чого українці помирають найчастіше?

Від чого українці помирають найчастіше?

За даними Держстату, за минулий рік в Україні від різних причин померли понад 580 тисяч людей, причому майже третина з них – від хвороб серця і кровоносних судин, повідомляє «Слово і діло», пише Експрес.

Другий основною причиною смерті в країні є різні пухлини і новоутворення: вони винні приблизно в кожній сьомій смерті. Зовнішні причини йдуть третіми за кількістю забраних життів: приблизно кожен двадцятий громадянин гине під дією тих чи інших зовнішніх факторів.

При цьому самогубства серед них є найчастішою причиною і навіть обганяють ДТП. За даними Держстату, на кожні 100 тисяч людей в Україні припадає 17 самогубств, а від ДТП гине 12 осіб. При цьому чоловіки накладають на себе руки в п'ять разів частіше жінок, а в транспортних пригодах гинуть в чотири рази частіше.

Ще однією частою причиною смертей є отруєння, серед яких значна частина жертв на совісті підробленого алкоголю – на 100 тисяч населення приблизно кожен 11 загинув від отруєння.

Окремо потрібно зазначити значний рівень смертності серед немовлят – на 100 тисяч населення в Україні припадає 722 смертельних випадки серед дітей до одного року, що майже вдвічі перевищує аналогічний коефіцієнт для вікової групи в 40-44 роки, і не набагато поступається смертям у віці 50-54 роки.

Що стосується розподілу рівня смертності між чоловіками та жінками, то чоловіки в середньому вмирають у нас майже втричі частіше. При цьому навіть в дитячому віці маленькі хлопчики вмирають частіше дівчаток, а з дорослішанням цей показник стає тільки більшим. Так, починаючи приблизно з 20 років чоловіки вмирають майже в три рази частіше за жінок, і ця тенденція зберігається до пенсійного віку. Що стосується причини смерті, то чоловіки в три-чотири рази частіше за жінок помирають в результаті зовнішніх причин, інфекційних хвороб та захворювань органів дихання.

 #БудьПершим – підписуйся на нас у соцмережах : facebook instagram telegram youtube


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина У Hollywood запрошують на мегавечірки!
Наступна новина Несподівано: акції Apple різко впали після презентації нових iPhone
Останні новини
Схожі новини

Публікації відсутні