На підприємців зі Старого ринку, які днями мітингували під стінами Луцької міської ради, заявляють до прокуратури.
Про це стало відомо 1 вересня під час засідання 30-ої сесії Луцькради. Секретар міської ради Луцька Григорій Пустовіт висловився з приводу нещодавньої так званої блокади приміщення міськради. «До Пустовіта нехай ставляться, як тільки собі хочуть, але коли жінки-працівники міської ради не можуть вийти з приміщення – це ненормальна ситуація», - сказав Пустовіт.
Нагадаємо, 30 серпня чергову сесію міської ради перервали через бунт підприємців зі Старого ринку. Мітингувальники перекрили вхід у міську раду, тож багатьом депутатам довелося виходити через «чорний» хід.
Григорій Пустовіт зауважив, що це неприпустимо, тож пообіцяв звернутися до прокуратури, щоб там дали правову оцінку таким діям підприємців.
Читай усі важливі новини в телеграм-каналі ВЕЧІРНІЙ ЛУЦЬК!