Волинські митники розповіли, як можна поповнити державний бюджет

Волинські митники розповіли, як можна поповнити державний бюджет
джерело фото: https://24tv.ua

На засіданні Громадсько-консультативної ради платників податків при ГУ ДФС у Волинській області Волинська митниця презентувала громадськості можливі шляхи збільшення доходів державного бюджету під час здійснення митних формальностей при імпорті товарів.

Про це повідомляють у ГУ ДФС Волині.

В.о. заступника начальника митниці – начальник управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Дмитро Джига доповів колегіальному органу про здобутки 2017-18 років, проте більшу увагу зосередив на можливостях посилення контрольно-перевірочної роботи та постаудиту.

«Завдяки детінізації та системним змінам на Волинській митниці держава уже отримала додатково значні кошти, – сказав він. – У порівнянні з аналогічним періодом 2017 року загальні надходження податків у 2018 році збільшилися на 1 мільярд 657 мільйонів гривень або на 30,1%. Максимального результату вдалося досягти завдяки мобілізації наявних резервів, контролю бази оподаткування товарів та створення максимально сприятливих умов для роботи суб’єктів господарювання. Цьогоріч втричі зросла кількість митних оформлень за системою «єдиного вікна»: прозоро, швидко, без штампів».

Перспективними напрямками Дмитро Джига назвав взаємодію з правоохоронними та контролюючими органами, компетентними органами іноземних держав, щоденний моніторинг митних оформлень в частині контролю за правильністю визначення їх митної вартості в режимі он-лайн і після завершення митного оформлення, посилення  взаємодії з територіальними органами ДФС України щодо виявлених невідповідностей у деклараціях та звітах суб'єктів підприємницької діяльності.

«Виконання доведених завдань з наповнення Державного бюджету передбачає максимальну мобілізацію всіх резервів, але залежить не тільки від роботи митниці, – резюмував управлінець. – Визначальними факторами, що впливають на активність суб’єктів ЗЕД, а відтак – наповнення ними бюджету, є стан загальної економічної ситуації в країні, зміни в законодавстві, тенденції світового ринку. Робота ж митниці і надалі буде спрямована на те, щоб максимально збільшити доходи та перекрити шляхи мінімізації митних платежів», – запевнив Дмитро Джига.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина У Володимирі призупинили опалюваний сезон
Наступна новина «Можна ноги поламати»: у райцентрі на Волині люди нарікають на ями у новій бруківці. ФОТО
Останні новини
Схожі новини