Волинські спортсмени здобули медалі на чемпіонаті України з грепплінгу

Спортсмени з Волині Іван Поремчук, Дмитро Петріщев і Максим Торчило отримали "золото" й "бронзу" на чемпіонаті України з грепплінгу серед юніорів, кадетів та юнаків.

Змагання тривали з 14 до 17 березня в спорткомплексі Одеської політехніки, пише Суспільне.

Як повідомив у фейсбуці тренер Андрій Зінчук, Іван Поремчук, котрий виступав у ваговій категорії 92 кг, отримав перше місце та став чемпіоном України з грепплінгу.

Медалі завоювали ще двоє спортсменів, які представляли Волинську область. Максим Торчило у ваговій категорій 66 кг здобув "золото" і "бронзу", Дмитро Петріщев в аналогічній ваговій категорії — "золото".

Змагання відбувалися у двох техніках: "ноу-гі" та "гі". Усього в чемпіонаті України взяли участь понад пів тисячі спортсменів із 17 областей України.

За результатами вибіркових змагань троє волинян отримали путівки на чемпіонат Європи-2024.

Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.