Волинським громадам пояснили, як реорганізовувати ради, які увійшли до складу ОТГ

Волинським громадам пояснили, як реорганізовувати ради, які увійшли до складу ОТГ

Про основні аспекти реорганізації рад, що увійшли до об’єднаних територіальних громад Волині розповіли під час семінару-тренінгу, який відбувся 28 листопада у Луцьку. 

Організатором заходу став Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування. 

Директор Волинського ЦРМС Анатолій Пархом’юк у вітальному слові наголосив на трьох важливих моментах: перших сесіях об’єднаних територіальних громад, реорганізації рад і бюджетах ОТГ. 

«Фінанси - кров ваших громад», - тому експерт закликав представників громад краю активно відвідувати різноманітні навчання від Волинського ЦРМС.

Директор Волинського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Тетяна Литвиненко наголосила на праці в команді. Вона закликала громади не марно не витрачати час, не варитися у «власному соку» і скористатися будь-якими можливостями для навчання, які пропонує Волинський ЦРМС. Мовляв, на Волині не так багато фахівців-практиків, які охоче діляться знаннями. 

Про підготовку передавального акту та його затвердження, державну реєстрацію припинення рад, що увійшли до складу ОТГ, як юридичних осіб, кадрові питання та службу в органах місцевого самоврядування повідомив під час семінару-тренінгу юрист Волинського ЦРМС Андрій Погорілий. 

Він детально розповів про документи, якими передбачена реорганізація рад. «Не варто брати попередні зразки із ОТГ, які утворилися раніше, бо пізніше були внесені зміни до законодавства». 

Юрист наголосив на тому, що йдеться не про ліквідацію рад, які увійшли до ОТГ, а саме про реорганізацію шляхом приєднання. Обговорили під час семінару-тренінгу і заповнення трудових книжок. 

«Законодавець чимало спростив, але це не знімає відповідальності», - наголосив Андрій Погорілий. 

Завідувач сектору планово-фінансової роботи-головний бухгалтер регіонального відділення ФДМУ у Волинській області Світлана Наумук пояснила представникам ОТГ про інвентаризацію документів, майна, активів та зобов’язань рад, що реорганізуються. 

Також під час семінару-тренінгу представники ОТГ вчилися заповнювати різноманітні форми і заяви.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина У «чорну п’ятницю» українці відзначилися розстрочкою
Наступна новина Українці без віз зможуть їздити до 100 країн світу
Останні новини
Схожі новини