Волинським платникам податків пропонують безплатну допомогу юриста

Волинським платникам податків  пропонують безплатну допомогу юриста

Платникам податків пропонується безоплатна правова допомога з питань реалізації захисту прав людини.

Кожен платник податків може скористатися своїм правом на безоплатну правову допомогу в органах ДФС у Волинській області, – повідомляє прес-служба служби.

Зокрема,  консультації і роз’яснення юристів територіальних органів ДФС у Волинській області щодо застосування норм чинного законодавства у сфері оподаткування можна отримати щовівторка з 14.00 до 18.00.

Щоб скористатися своїм правом на безоплатну правовому допомогу варто   записатися на особистий прийом.

У випадку неоднозначного трактування законодавчих норм, громадянин чи суб’єкт господарювання має ефективний та дієвий спосіб отримати індивідуальну податкову консультацію відповідно до ст.. 52 Податкового кодексу України. Варто врахувати, що отримана від органів ДФС консультація має індивідуальний характер, тобто нею може користатися лише той платник, якому вона надана.

До слова, в першому півріччі 2018 року до територіальних фіскальних органів України надійшло понад 500 запитів про надання індивідуальних податкових консультацій. Це у 3,3 рази більше проти аналогічного періоду 2017 року.

 В межах компетенції за період з 01.01.2018 по 30.09.2018 Головним управлінням ДФС у Волинській області платникам податків надано 39 індивідуальних податкових консультацій.

Зазначимо, що з метою підвищення рівня обізнаності громадян з їх правами та обов’язкам в Україні щорічно проводиться Всеукраїнський тиждень права. Окрім більш активного інформування платників податків про гарантії дотримання прав і свобод, громадянам пропонуються безоплатні правові консультації.

Довідково:
Щороку, відповідно до Указу Президента України в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини, проводиться Всеукраїнський тиждень права. Саме 10 грудня 1948 року Генеральна Асамблея ООН проголосила Загальну декларацію прав людини.

 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Місто, що не впізнати: містичний Володимир у тумані. ФОТО
Наступна новина Панорама Луцька і храм у Володимирі: волинські міста на малюнках ХІХ століття
Останні новини
Схожі новини