Волинянка виграла «золото» на чемпіонаті України з пауерліфтингу. ФОТО. ВІДЕО

Волинська спортсменка Оксана Гронович виграла золоту медаль на чемпіонаті України з пауерліфтингу.

Про це у себе в Facebook повідомив заслужений тренер України Олег Хомяк.

«Сьогоднішній день чемпіонату України з пауерліфтингу став заключним для команди “Volyn Strength”. Останнім акордом став виступ Гронович Оксани, яка в напруженій боротьбі завоювала золоту нагоду чемпіонату, обійшовши суперницю в останній спробі тяги- 172,5 кг! В сумі трибоства спортсменка зібрала 427,5кг (присідання-160кг, жим-95кг, тяга-172,5кг) у ваговій категорії до 57кг!

Вчора, виступаючи серед юніорок, Осіїк Юлія посіла третє місце місце з результатом 402,5кг, в сумі триборства (присідання-172,5кг, жим-85кг, тяга-145кг) в категорії до 63кг.

Сухорутченко Микита у запеклій боротьбі зайняв третє місце серед юніорів вагової категорії до 74кг! Результат спортсмена 302,5кг у присіданні, 190кг у жимі лежачи та 262,5кг в тязі!» – написав він.