Володимир Гунчик: розумію, як голова ОДА, хто замовляє рейтинги і як вони робляться

Володимир Гунчик: розумію, як голова ОДА, хто замовляє рейтинги і як вони робляться

Минуло три роки з часу призначення Володимира Гунчика на посаду голови Волинської облдержадміністрації. В діалозі з журналістами посадовець прокоментував свою позицію  про рейтинг голів ОДА України, де він - на передостанньому місці.

Перший уже писав, що КВУ склав «Рейтинг діяльності голів ОДА в І півріччі 2017 року», за версією цієї органцізації Володимир Гунчик замикає список.

«Завжди з увагою ставлюся до інформації, яка йде про мене, як голову ОДА, тому що за цим стоїть звичайна робота волинян. Розумію, що є багато завдань, які ставлять перед собою медіа, в тому ж числі роздобути інформацію, побачити, як реагує голова адміністрації на це: чи ставиться скептично, чи розуміє важливість того ж самого спілкування з журналістами.

Для мене дуже важливо, що немає такого однобокого підходу, тому що коли про тебе забувають і перестають говорити – це найгірше. Важливо, що я розумію для себе, як голова адміністрації, хто замовляє ці рейтинги і як вони робляться. Пройшовши чималий період роботи в бізнесі і маючи громадське навантаження бував уже в різних рейтингах.

Те, що робить сьогодні Комітет Виборців України,  нагадує трохи повпливати на імідж голів ОДА з далекого-далекого куточка не показуючи, хто це робить. Мені прийшли всі матеріали КВУ, не ті, що були опубліковані, а  абсолютно всі.

Я їх почитав, подивився, все добре, а в кінці три зауваженя до моєї роботи  – проблеми з головою Любомльської РДА, не вдалося ліквідувати перипетій, що стосуються бурштину і конфлікт, що виник навколо Ковельського ветсанзаводу. От внаслідок цього ти знаходишся на якомусь там відповідному місці. Найголовніше, що вкінці вказано – оцінку вашій діяльності надали експерти. Дуже б хотів поцікавитися думкою експертів, на жаль, уже другий раз ми просимо КВУ їх назвати, а відповіді так і не дочекалися.

Область досить непогано виглядає у цифрах економічної статистики, буквально перед цим рейтингом була оцінка Мінрегіонбуду, де Волинь знаходиться на 4 місці і це теж характеризує діяльність голови облдержадміністрації. На все потрібно дивитися реалістично, давати оцінку речам, які складають про тебе різні люди, але головне, щоб це тебе не навантажувало і не створювало якісь прецеденти, аби ти дуже сильно запереживав, який ти маєш рейтинг – 4-й, 12-й чи 22-й...Це все – робота.»


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Острожанин зафіксував на фото містичне явище
Наступна новина 14 серпня - «Маковея»: як святкують українці
Останні новини
Схожі новини