Всередині мене щось загинуло, – рятувальниця з Донеччини, яка втекла від війни на Волинь

Всередині мене щось загинуло, – рятувальниця з Донеччини, яка втекла від війни на Волинь

Рятувальниця з Донеччини Аліна Захарова через повномасштабну війну з російською федерацією наприкінці березня вимушена була переїхати у Володимир.

Раніше вона працювала у Маріуполі, а нині жінка виконує завдання у підрозділі ДСНС, який розташований у Володимирі.

Історію Анни розповіли у фейсбуці на сторінці ДСНС Волині, передає Буг. 

«Я переїхала на Волинь через збройну агресію російської федерації. Повномасштабна війна для мене розпочалася 24 лютого о 4 годині ранку. Хоча я знала, що це війна ще з 2014 року. Ці вибухи я чула не вперше. Найстрашнішими для мене були «Гради». З того моменту я більше не була у своєму домі», – говорить старший лейтенант служби цивільного захисту Аліна Захарова.

Вона пригадала, що на початку березня відключили воду, газ та світло, навіть не було зв’язку. З часом рятувальниця змушена була виїжджати з Маріуполя.

«Я потрапила на свою роботу на місце дислокації у Маріуполі. Хлопці виконували завдання за призначенням, ці рятувальники дійсно герої, я ними пишаюся. 10 березня відбувся авіаналіт, під час якого була зруйнована будівля. Я не померла, але всередині мене щось дійсно загинуло.

Я повноцінно відчула, що таке війна, на собі. Після обстрілу в нас майже не було їжі, відключили світло. Кожної години обстрілювали. Я навіть не думала, що виживу, що вдасться вибратися. 16 березня росія вигнала нас з будівлі, і ми потрапили на евакуацію. Я зрозуміла, що мені потрібно на українську сторону, і я поїхала до Володимира», – каже Аліна Захарова.

За словами рятувальниці, на Донеччині у неї був чоловічий колектив, але на Волині фактично нічого не змінилося:

«У Донецькій області в мене був чоловічий колектив, я його дуже любила. У нас була взаємоповага, чоловіки нас завжди захищали. В мене була робота, але я знала, що мені допоможуть. Зараз у Володимирі нічого не змінилося. Хлопці, з якими я працюю, допомагають мені, кожен став наставником».

Підполковник служби цивільного захисту Олег Отченаш говорить про свою нову підлеглу лише з позитивної сторони.

«Аліна прибула до нас наприкінці березня, за цей час у нашому підрозділі вона зарекомендувала себе лише позитивно. Вона дисциплінована, в неї стриманий характер. Служба ДСНС – це чоловіча робота. Але у нас гендерна рівність, і в колективі дуже багато жінок», – наголошує підполковник.

Читайте також:  Батько й дід служили: історія гвардійців Максима і Василя з Волині


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина У центрі Луцька зносять незаконну споруду (Фото)
Наступна новина Діагноз не давав жодного шансу: як почувається волинянин, якому торік пересадили серце (Фото)
Останні новини
Схожі новини

Публікації відсутні