Як цивільний фельдшер став рятівником воїнів на фронті: історія «Лиса»

Як цивільний фельдшер став рятівником воїнів на фронті: історія «Лиса»

Війна змiнює всiх, хто з нею зіштовхнувся. Для когось це шлях випробувань, для iнших — можливiсть допомагати та рятувати життя. Богдан, на позивний «Лис», вже майже рік на службі у 104-й бригаді. До війни працював на швидкій медичній допомозі в Харкові, а нині молодший сержант евакуаційного відділення медичної роти.

Історію захисника розповіли на фейсбук-сторінці бригади.

«Від початку повномасштабного вторгнення займалися евакуацією військових, цивільних та наданням першої допомоги. Це були дуже важкі часи. Було страшно, але ми продовжували робити свою справу. В один момент ми з моїм колегою Євгеном вирішили, що треба щось змінювати. Звернулися до командира медичної роти 104-ї бригади, і нас взяли в медроту» – розповідає «Лис».

Перехід із цивільної медицини до військової вимагає серйозної адаптації та часу. Богдан ділиться своїм досвідом перелаштування на новий формат роботи:

«Хоча професія та навички залишаються тими самими, характер діяльності змінюється. Цивільна швидка — це одні виклики, а стабілізаційний пункт і невідкладна допомога в умовах війни — зовсім інші. Спочатку було непросто, але з часом я адаптувався. Тепер усе йде своєю чергою, і я впевнено виконую свою роботу».

Військовослужбовець визнає, що вiйна залишила слiд на його характерi й свiтоглядi: «Тепер розумiю, наскiльки важливими є фiзична форма та витривалiсть. У нас є невеликий куточок iз гантелями та штангами, де ми тренуємося. Негативнi моменти намагаюся не запам'ятовувати, щоб не тримати зайвий тягар у головi. Попри всi труднощi, всерединi лишається оптимiзм та вiра в те, що ми повернемося до мирного життя».

На основi свого досвiду «Лис» дає кiлька порад тим, хто лише планує стати вiйськовими медиками:

«Не бiйтеся брати на себе вiдповiдальнiсть — це ключове. Обов'язково проходьте базову вiйськову пiдготовку, вчiться стрiляти. Тут ви отримаєте безцiнний досвiд, який допоможе захищати нашу країну. Не варто боятися, бо саме вiд нас залежить наше майбутнє».

Зв’язок із рідними в умовах війни відіграє велику роль. Богдан розповів, як підтримка сім’ї допомагає йому долати труднощі.

«Якби не вони, я, можливо, впав би у депресiю. Постiйно намагаюся спiлкуватися з дружиною, мамою, татом і братом, хоча б телефоном. Вони чекають на мене, а я мрiю про той день, коли ми всi зустрiнемося за одним столом та святкуватимемо перемогу» – розповідає «Лис».


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина На війні загинули два Герої з Луцька
Наступна новина Історія пса, який допомагає на передовій прикордонникам
Останні новини
Схожі новини

Публікації відсутні